Бровари Зелена Поляна.

Бровари Зелена Поляна. У передмісті Києва є прекрасне, екологічно чисте місце для життя. Це “Зелена Поляна” в Броварах. Історично склалося так, що тут проживають успішні заможні люди. Ділянки від 6 соток і більше. В основному по вулиці однорідна забудова солідними будинками і приватними резиденціями загальною площею від 300 м.кв. и більше.

Унікальне місце розташування дає безліч переваг:

До ст.м. Лісова 13 км. – 15 хв. на авто.
До центру Києва вул. Хрещатик 23 км. – 25 хв. на авто.
В оточенні соснового лісу з чистим повітрям.
Обжитий район з асфальтованими вулицями і міськими комунікаціями.
У 5 хв. на авто супермаркети Сільпо, Novus, Епіцентр.
В 7 хв. на авто ТРЦ Магелан (аква-парк, кінотеатр, Мега-Маркет).

Проживаючи в “Зеленій Поляні” на Вас не впливає  столичний смог і шуму і в той же самий час користуєтеся всіма благами цивілізації. Бровари найближчий місто супутник Києва, який знаходиться всього в п’яти кілометрах. У Броварах досить супермаркетів, магазинів, шкіл і об’єктів інфраструктури. Широкі, добре освітлені асфальтовані вулиці, парки і зони відпочинку.

У Європі та США в мегаполісах люди працюють а живуть в передмісті. Ця загально прийнята практика в інших країнах потроху переймають і жителями великих міст України. Де заможні люди, які мають достатню суму коштів, переїжджають жити в передмістя. При цьому здають свою дорогу нерухомість в центральних районах столиці.