Ворзель vs Corte Madera – порівнюємо будинки за 25M $.

Уявімо, що Ви доларовий мільйонер і вирішили придбати будинок під стати Вашому статусу. На все про все Ви готові витратити суму в 25M $. Я як фахівець з продажу нерухомості запропоную Вам два варіанти на вибір.

Варіант №1. Маєток в Ворзелі недалеко від міста Ірпінь.

Через чистого повітря, яким володіє Ворзель, його порівнюють з російським Кисловодськом. Сьогодні ще продовжують функціонувати радянські санаторії: «Україна», «Зірка», «Перемога», «Кичеєво». Незважаючи на занепад курорту, тут з’явився ряд нових сучасних невеликих готелів. Всі вони зручно розташовані недалеко від траси Київ-Ковель, поруч з ворзельському озером, в оточенні лісу. Для відпочинку існує «Березовий гай» – невеликий березовий масив, з доглянутою територією, альтанками та лавочками. -Поміж цікавих місць будинок графині Уварової, побудований на початку двадцятого століття і тюльпанове дерево.

В цьому курорті пропонується до продажу розкішний маєток. Територія займає три гектари землі з прекрасним ландшафтним дизайном. маєток складається з трьох основних житлових будинків, господарських будівель, будиночків охорони загальною площею 2500 кв.м. Архітектурний дизайн кожного з будинків виконаний в оригінальних стилях із затишною атмосферою. Для внутрішнього оздоблення використовувалися тільки натуральні, високоякісні матеріали.

Варіант №2. Маєток в Корте Мадера недалеко від міста Сан-Франциско США Каліфорнія.

Корте Мадера – це передмістя Сан-Франциско. Маєток розташовується в акваторії затоки Сан-Франциско. В оточенні національних парків і заповідників. Поруч знаменитий міст Золоті Ворота. У підлозі годині їзди на авто Кремнієва Долина.

Маєток розташовується на ділянці чотири з половиною гектар. У будинку сім спалень і чотирнадцять санвузлів. Будинок включає в себе басейн, спа-центр, водоспад, водна гірка, величезний газон, музичну студію / домашній кінотеатр, тенісні корти і великий органічний парк і сад.

Для повнішої інфографіки пропоную невелику порівняльну таблицю.

  • Ціна продажу; 25.5M $ – 25M $.
  • Країна; Україна – США.
  • Місце; Київська область – Каліфорнія.
  • Найближчий місто: Ірпінь – Сан-Франциско.
  • Населений пункт: Ворзель – Corte Madera.
  • Площа ділянки: 3 Га – 4,5 Га.
  • Уількість кімнат: 10 – 7 спалень.

Цікаве спостереження. Маєток в Ворзелі продають відразу два агентства нерухомості АН «Альфа Брок» і АН «ЕТАЖИ». Фото відзначені водяними знаками з лого агентств. З плюсів – без комісії для покупця.

Маєток в передмісті Сан-Франциско має свій ID, за яким його легко знайти в пошуку Google: MLS # 21705282. Красиві фото об’єкта в хорошій якості без водних знаків і номерів телефону агента по центру експозиції.

Спеціаліст з продажу пропонує варіанти і не висловлює власних судженні і переваг. Вибір робить клієнт. Якби Ви опинилися на місці покупця? На якому б варіанті зупинилися?