Відкритий продаж або секретна база клієнтів?

Відкритий продаж. У деяких власників в Україні досить часто зустрічаються деякі упередження. Які сформувалися в силу неправильного, спотвореного розуміння ріелторської послуги та можливостей самого ріелтора.

Це міфічна база клієнтів, як правило іноземців, працівників консульств, посольств та іноземних представництв. Деякі власники наївно вважають, що є ріелтори, які співпрацюють безпосередньо з такого роду клієнтами і як за помахом чарівної палички вони можуть дістати з кишені покупця або орендаря. який без сумнівів готовий заплатити за запропонований йому об’єкт в два рази дорожче ринкової ціни.

Відкритий продаж запорука успіху.

І друге поширена думка про те, що ріелтор може продати або здати в оренду об’єкт нерухомості не рекламуючи його. “Ви будь ласка продавайте, але нікому не показуйте фото і не вішайте банер. А то раптом сусіди дізнаються, що я вирішив продавати будинок (квартиру).”

Я працюю тільки відкрито не з “під поли” і беру в роботу об’єкти, які можу рекламувати публічно усіма відомими методами. Адже чим більше потенційних покупців дізнаються про продаж об’єкта нерухомості, тим швидше він буде проданий. У мене як і у моїх колег немає секретних баз іноземних покупців. які готові платити ціну, вищу за ринкову. Моя функція привести Вам покупця або орендаря, а Ваше право вибрати самого відповідного!