Від ріелтора немає зворотнього зв’язку?

Найчастіша скарга на роботу ріелтора (агента, спеціаліста з нерухомості) – немає зворотнього зв’язку.

Ситуація типова. Наприклад Ви хотіли б отримати послугу, телефонуєте в агентство або приватному ріелтору. Розповідаєте докладно а може й не дуже докладно про сій запит, бюджет, параметри. І чекаєте на зворотній зв’язок. Але ріелтор не телефонує і зовсім пропадає, у чому ж причина?

Звісно, за правилами чемної поведінки, спеціаліст обов’язково має зателефонувати і надати відповідь на питання які Вас цікавлять. Тут важливе слово “обов’язково”. Чи забов’заний Вам ріелтор? 

Як казав один громадянин Ізраїлю “Обіцяти можна усе що завгодно, до поки на угоді не стоїть підпис”. Саме підписана угода між Вами та ріелтором накладає на сторони певні зобов’язання. В угоді чітко прописується термін виконання послуги та комісійна винагорода за виконану роботу. Якщо Ви не зобов’язані і не маєте намір сплатити винагороду за якісно виконану роботу, за результат, то в такому випадку Ви не клієнт і ріелтор нічим Вам не зобов’язаний.

Один успішний колега з Туреччини порівняв роботу ріелтора з роботою золотошукача. Для того, щоб отримати по справжньому реальний запит потрібно переглянути та відкинути 95% усіх інших нереальних запитів. Таких як: хочу винайняти квартиру 100 м.кв. у центрі Києва а 400$. Або хочу купити квартиру біля метро за 20 000$ і здавати її за 1000$ на місяць.

Порада потенційним клієнтам від спеціаліста. Якщо Вам потрібен результат, або найкращий з усіх результат. Вам необхідно знайти фахового ріелтора, який спеціалізується саме на такій роботі і підписати з ним угоду де вказати відповідальність сторін. тільки при цій умові Ви маєте повне право вимагати зворотній зв’язок, виконання умов угоди і очікуваний результат.

Лишилися питання? Телефонуйте: 0664004007