Здати квартиру Київ. Здавати самому або звернутись до ріелтора?

Здати квартиру Київ. Від власників часто звучить відповідь: “я сам здам квартиру”. І частково це абсолютно вірне рішення. На даний момент вартість довгострокової оренди квартири або кімнати в Києві стартує від умовних 100 $ за місяць. І якщо ціна за оренду житла не перевищує 500 $ в місяць то таку квартиру здати простіше простого і самому. Необхідно зробити більш – менш гідні фото і подати оголошення на сайт OLX. Для власників одне оголошення безкоштовно! Якщо Ви вгадали з ціною, то квартиранти знайдуться вже через пару днів.

Зовсім інша справа, якщо Ваша квартира знаходиться в престижному районі і будинку, де зроблений якісний свіжий ремонт. Вартість такої квартири стартує від 800 $ і цінник може вирости до рекордних 15 000 $. Таку квартиру вже складно здати самому за пару днів. Опишу в двох словах портрет рентабельною квартири, яка може коштувати дорого. В першу чергу на ціну впливає місце розташування і близькість до метро. Найближча станція метро повинна бути в пішохідній доступності не далі ніж в 10 хвилинах ходьби прогулянковим кроком.

Престижні райони для життя, перерахую по порядку від самого елітного до самого простого, але все одно затребуваного:

 • Оболонь (Оазис, Оболонські Липки, Оболонська Набережна, Героїв Сталінграда від 2 до 24 номера).
 • Печерський (Нижній поділ, Верхній Печерськ, Липки, Новопечерські Липки, Звіринець, Хрещатик).
 • Голосіївський Центр (вул. Антоновича, вул. Велика Васильківська, вул. Казимира Малевича).
 • Поділ Центр (вул Сагайдачного, Контрактова площа, Воздвиженка).
 • Шевченківський Центр (Лук’янівка, Татарка, Шулявка).

Високо цінуються царські будинки, “сталінки”, і нові ЖК, побудовані після 2000 років. Квартира повинна бути не на першому або останньому поверсі, з презентабельною вхідною групою, під’їзд без шкідливих запахів. Зараз цінується сучасний якісний ремонт і квартири повністю укомплектовані побутовою технікою. Особливу увагу квартиранти звертають на наявність кондиціонера і посудомийної машини, якщо квартира коштує від 800 $ в місяць, це обов’язкові умови.

Як Здати квартиру Київ вигідно і швидко?

Зараз ринок у владі орендарів і покупців. Якщо у орендаря бюджет за оренду квартири від 1000 $ в місяць, то йому відкриваються безмежні можливості з десятків гідних варіантів. І Ваша квартира одна з них. Як виділити Вашу квартиру з безлічі гідних і здати її в найкоротший термін і по самій вигідною ціною? Звичайно ж Ви можете спробувати самі або доручити це заняття одного, родичу, сусідові. В такому випадку результат може бути близький до нуля. Ви втратите час, так і не здавши квартиру. У цей випадку ви втрачаєте вигоду за кілька місяців здачі квартири в оренду.

Кращий спосіб здати Вашу квартиру швидко і дорого, це звернутися до фахівця професіонала – ріелтору по оренді нерухомості. Я, ріелтор Ігор Дручок є дипломованим фахівцем в найбільшій компанії RE / MAX. Якщо я беруся за здачу в оренду Вашої квартири, я гарантую, що зроблю все можливе, що б здати її за ринковою ціною в термін до 1 місяця. За цю роботу власник платить комісійні агентству RE / MAX в розмірі від 100% до 50% від орендної плати за 1 місяць.

Здати квартиру Київ.

Деякі власники задають питання, “Чому я повинен платити? Нехай заплатить орендар!” Так, вірно, можна не платити. Але! Фахівець високого класу не працює безкоштовно, якісна робота повинна відповідно оплачуватися. Задайте собі ще одне питання “Якщо Ви не платите ріелтору, то на кого він працює?” Ріеелтор відстоює інтереси клієнта, а клієнтом є той, хто замовляє послугу, підписує договір про співпрацю і оплачує комісію по досягненню результату. Якщо платить орендар то і його інтереси в першу чергу буде дотримуватися ріелтор. Він покаже Вашу квартиру одну з десятка і буде з Вас збивати ціну до найнижчої, і все це в інтересах орендаря.

А що відбувається, коли Ви як власник замовляєте послугу і готові підписати договір з агентством RE / MAX? Ріелтор займається тільки Вашою квартирою, рекламує її без комісії для орендаря від Вашого імені та за дорученням. Чим вигідно виділяє цю пропозицію серед інших гідних. Завдяки ріелторського співтовариства про вашу квартиру знають всі ріелтори, але Ваші інтереси представляє всього один, який фільтрує всі запити не знижуючи при цьому ціну.

 • У професійного ріелтора є безліч інструментів для успішної роботи.
 • Підготовка об’єкта до презентації (професійна фото та відео зйомка).
 • Написання продає оголошення.
 • Реклама: оповіщення колег, банер, розміщення оголошення на 40 джерелах в мережі інтернет.
 • Організація переглядів і Дня Відкритих Дверей.
 • Підписання та консультування за договором оренди.

Інструментів багато але ж головне не що робить фахівець а результат. При дотриманні трьох важливих принципів є висока ймовірність до 90% здачі квартири в довгострокову оренду на протязі місяця за ринковою ціною.