Маркетинг в інтернеті: досягаємо мети не кількістю а якістю!

Нещодавно зіткнувся з такою невеликою проблемою. Відсилаю як зазвичай клієнтові звіт по розміщенню оголошення про його об’єкті нерухомості на порталах в мережі інтернет. Він дивиться інформацію на різних порталах і зауважує, що на різних джерелах оголошення несе різну інформацію. У кожного порталу свої вимоги на рахунок розміщення оголошень. В одному кварталі можна розміщувати багато фотографій в іншому менше. З приводу величини тексту, наприклад, деякі дозволяють розмістити лише кілька пропозицій а інші до 2500 символів. Відповідно інформація може спотворюватися.

Мій принцип: використовую не всі, а тільки невелика кількість найефективніших джерел.

У кожного порталу свої правила розміщення оголошення. Наприклад на mesto.ua інформація виглядає певним чином, на olx.ua інші вимоги, на est.ua знову по-іншому, якщо це 100realty.ua знову якийсь свій варіант. Прийшов до думки, що потрібен один джерело достовірної інформації. В першу чергу я публікую оголошення з на своєму особистому сайті druchok.com. На цьому сайті є можливість розмістити найдокладніше і повний опис, поставити наприклад двадцять-п’ять чи навіть сорок фотографій. Зробити посилання на відеоролик. Зробити слайд-шоу, розмістити план приміщення або 3Д тур.

І вже потім, коли сторінка об’єкта готова, ось це першоджерело його можна пробачити на інші портали. Пости з прямим посиланням на соціальні мережі і деякі, зовсім деякі, зовсім невелика кількість порталів. Які дозволяють поставити зовнішнє посилання. Наприклад в описі об’єкта на сайті olx.ua можливо ставити посилання на першоджерело, вона не активна, але й не заборонена. Користувач скопіювавши посилання в нове вікно браузера може потрапити на мій сайт.

Благовіст і Парк-Лейн вигідні партнери для агента, що працює від власника.

Ще є один інструмент, яким я ефективно користуюся. Коли я підписав ексклюзивний договір з власником я є ексклюзивним представником. Абсолютно без страху розміщую свій ексклюзивний об’єкт зі своїм описом і своїми професійними фотографіями в базі Агенства Нерухомості Благовіст і Парк-Лейн. Ці агенції нерухомості, як ми знаємо, дуже продуктивно працюють на пошук покупця або орендаря.

Відповідно вони заробляють свою комісію від покупця або орендаря. Моя схема інша: я чудово працюю з власниками і свою комісію я заробляю від власника. Між мною і Благовіст не виникає конфлікту інтересів. Немає питань як ділити комісію, адже кожен заробляє чесно свою частину. Моє завдання підписати ексклюзивний договір домовитися про правильну стартовою ціною, зробити гарне фото, створити хороший опис. Далі Благовіст веде цілий потік потенційних клієнтів і питання закривається максимально швидко.

Розміщення згідно правил в базі Благовіст передбачає видимість оголошення на трьох джерелах в мережі інтернет: сайт Благовіст, сайт Парк-Лейн і портал Столична Нерухомість.

Роблячи підсумок, скажу, що я схильний відходити від процесора розміщення оголошення на всіх сорока джерелах в мережі інтернет. Я обиратимуть найефективніші джерела. Це мій особистий сайт, це портал olx.ua, це внутрішня база Благовіст. І джерела, які дозволяють залишати прямі посилання і переходи на мій сайт, спасибі.