Моя дорога ексклюзивна послуга по кишені кожному власнику.

Моя дорога ексклюзивна послуга по кишені кожному власнику. Відповім на найпопулярніші питання власників, перед підписанням ексклюзивного договору.

Яка вартість Ваших послуг?

Моя комісія одна з найвищих в Україні. Це 100% від 1 місяця оренди або 6% від суми продажу. Але не менше ніж 1000 $.

Чому так дорого?

Це комісія агентства, в яку входять: витрати на маркетинг, сплата податків, Реферальная винагороду колегам, організаційні витрати з проведення Дня Відкритих Дверей і рекламних акцій.
Така комісія обумовлена ​​тим, що я продаю або здаю в оренду, як правило, швидше і на 15% дорожче, ніж якби Ви робили це самі або за допомогою іншого ріелтора.
Це стандартна комісія для ріелторів США і Канади, де зародився цей вид підприємництва і зараз цей бізнес найдинамічніший і живий в порівнянні з іншими країнами світу.
Є ріелтори, чиї послуги коштують дешевше.
Да ви праві. Можна і зовсім не платити ріелтору. Він може отримати комісію з покупця або орендаря. В цьому випадку ріелтор відстоювати не Вашу сторону і внаслідок ви продасте об’єкт за ціною, яка значно нижча за ту, яку Вам можуть запропонувати, працюючи зі мною. Або зовсім не продасте, втративши час і нерви.

Ви платите мені за те, що я продаю дорожче і швидше ніж інші – за отриману вигоду!

Я буду продавати сам.

Це Ваше безумовне право. Зараз ціна на нерухомість стабільно падає на 1% в місяць. І якщо у Вас не вийде, то Ви втратите час а об’єкт втратить в ціні. Статистика в Києві говорить про те, що пропозиція перевищує попит у 20 разів. З 3000 пропонованих до продажу квартир в Києві продається тільки 3%.

Довірте це важлива подія в Вашому житті професіоналу!

Чим Ви відрізняєтеся від інших ріелторів?

Я є експертом з продажу та оренди нерухомості в найпродуктивнішому агентстві в світі – RE / MAX. Ніхто не продає нерухомості в світі більше ніж ми! Мій досвід ефективних продажів 20 років. За спиною десятки реалізованих об’єктів та задоволених клієнтів. Є членом «Союзу фахівців з нерухомості України» і асоційованим членом FIABCI Ukraine.

Мій ексклюзивний метод дає можливість отримати максимальну ціну в найкоротший термін. Читайте докладніше:

Мої сертифікати:

«RE / MAX Fire / Up Regional Training» від RE / MAX Ukraine.
«Технічні прийоми і техніки досягнення згоди.» Від Фінанси та Право.
«Телемаркетинг. Продажі наверх. Переговорні поєдинки. »Від InforManager.
«Ексклюзивна Ріелторська Послуга Власнику Нерухомості» від Артура Оганесяна.

Навіщо підписувати ексклюзивний договір?

Ексклюзивний договір між Агентством Нерухомості RE / MAX і власником надає Вам унікальну можливість контролювати і вимагати від мене виконання всіх узятих зобов’язань.
До того ж, це можливість пропонувати Ваш об’єкт для 120 000 професiйних агентів і брокерів RE / MAX в усьому світі і 10 000 фахівців з продажу та оренди нерухомості в Києві і передмісті.
При цьому Вашим представником, які ведуть переговори і відповідає на пропозиції, буду тільки я. Ви не будуть докучати сотні телефонних дзвінків і конфіденційна інформація про Вас як про власника не буде предметом розголошення та обговорення в відкритих джерелах.

За що Ви несете відповідальність?

Я відповідальний за організацію максимального попиту, управління ним, збір пропозицій та отримання для Вас максимально вигідної пропозиції. Максимальний термін реалізації об’єкта від підписання договору до угоди становить півтора місяця. Винятком можуть бути VIP об’єкти за ціною понад 500k $, період експонування яких може бути більше ніж зазвичай.

Чого Ви не знаєте, не можете і не маєте право робити?

Ні я, ніхто інший не може назвати точну ціну, по якій ви продасте або здасте в оренду свій об’єкт нерухомості.
Я не приймаю рішення про продаж або здачу в оренду об’єкта нерухомості з тієї чи іншої ціною. Рішення приймає тільки власник.

Я не надаю послуги оцінювача, нотаріуса, водія, юриста, психолога, банку, мецената, ломбарду, державного чиновника. Але можу підказати хто цим займається.

Які Ваші гарантії?

Я формую попит і за допомогою свого унікального методу отримую для Вас найкращу ринкову ціну на момент продажу або оренди в заздалегідь домовлений термін. Але рішення продавати або здавати в оренду Ви приймаєте самі.

Ви оплачуєте мої послуги тільки за фактом продажу.