Обгрунтування 100% комісійних в довгостроковій оренді.

Розповім про успішно реалізовану угоду. У цій статті мова піде про ресурсах – одному з трьох китів на яких базується діяльність успішного агента. Я взяв новий об’єкт за рекомендацією. Необхідно здати в довгострокову оренду квартиру в центрі Києва. На перший погляд звичайна буденна справа. Черговий об’єкт, який мало відрізняється від багатьох інших.

Насправді хочу сказати – коли беру новий об’єкт для здачі в довгострокову оренду, то не знаю як сприйме мою пропозицію ринок. Буває так, що зробив все правильно, професійні фото і опис, класний маркетинг, а результату немає. Навіть не знаю який секретний фактор вплинув в цьому конкретному випадку.

Іноді не все виходить так, як запланував.

Після мого маркетингу я отримав багато лидів і провів багато показів, але на жаль без результату. Потенційні орендарі дивилися квартиру а після відмовлялися її знімати. Колеги розповідали, про те, що будинок поганий і квартира не така гарна як хотілося б, робили мільйон зауважень. Всі їхні поради зводилися до того, що я неправильно вибрав рекламну ціну і її необхідно істотно знизити.

До речі такі поради колег не тільки з мого АН але і з інших я чую постійно по кожному з моїх об’єктів незалежно від локації якості. Багато агентів і ріелтори не можуть впорається з обґрунтуванням високу ціну і не отримавши бажаного результату просто радять власнику знизити ціну.

Мій підхід абсолютно протилежний, замість того, що б послухати поради колег і знизити ціну, я підвищив її на 20%. Далі задіяв в процес всіх зацікавлених колег. Ми розширили маркетинговий план і стали пропонувати об’єкт за новою високою ціною. В результаті знайшли потенційного орендаря, який після нашої роботи підписав договір на 4 роки і вніс істотну, більше ніж зазвичай, передоплату більш ніж за два місяці вперед.

100% комісійних – це потужний ресурс для досягнення мети.


Не можу обійти увагою декларований мною відсоток комісійних і подальший його розділ. В угодах, де мене рекомендують або в тих угодах, які можуть бути не такими простими як інші я декларую оплату комісійних від власника в розмірі 100% від суми оплати за один місяць оренди.

Насправді це мінімум, з яким я можу ефективно працювати і домогтися найкращого результату як для свого клієнта так і для орендаря, колег і самого себе. Я і АН в якому я працюю, ведуть бізнес чесно і прозоро. Ми платимо всі податки, збори державі і обіцяні винагороди колегами.

Коли кожен буде робити те, що саме у нього виходить якнайкраще то результат перевершить найпозитивніші очікування!

З отриманих комісійних необхідно сплатити:% за рекомендацію мене як фахівця, витрати на професійне фото, банер, листівки, рекламу в мережі інтернет,% франшиза головного офісу,% брокеру,% агенту з боку орендаря,% агенту з боку нашого АН, який організовує перегляди.

Що ж залишиться тобі, запитаєте ви? Після всіх відрахувань і плат мені особисто залишається не так вже й багато. Але моя мета не зірвати великий куш, а організувати процес, де всі учасники запрацюють і залишаться задоволені результатом. Це система, де весь процес від отримання ліда, оформлення лістингу до реалізації, яка ставить на потік організацію і закриття угод.

Системно працює колектив однодумців здатний зробити більше.

При такій системі кожен учасник займається тим, що у нього виходить якнайкраще і отримує винагороду за відмінно виконану роботу. Моє завдання обгрунтувати послугу власнику, підписати договір і організувати процес, все інше зроблять мої помічники і колеги. Цей факт дає мені можливість закривати більше угод ніж зазвичай.

Цією угодою я поставив рекорд як особистий так і по всьому RE/MAX в Україні за кількістю угод, закритих на одного агента в місяць. У RE/MAX в Україні на момент рекорду працюювало 60 агентів в 12 офісах і 2 містах.