Оболонські Липки – найпрестижніший район Києва!

Оболонські Липки – це унікальний елітний район Києва, який не схожий на інші райони і має ряд унікальних переваг. Тут немає промислових об’єктів, що забруднюють навколишнє середовище. Чисте повітря завдяки безпосередній близькості до Дніпра і великого парку Наталка.

На Оболонській набережній розмістилися витончені котеджі, поле для гольфу і яхт-клуб, трохи далі – сучасні багатоповерхівки з видом на Дніпро. Тут живуть політики, успішні бізнесмени, спортсмени та діячі шоу-бізнесу. Масштабна трансформація, яку пережила Оболонь за останні двадцять років, повністю змінила її вигляд, поставивши поруч із європейськими стандартами містобудування.

40 років тому тут був тільки пустир. За 10 років з 1996 по 2006 рік була споруджена велика частина сучасних будинків біля станцій метро Оболонь і Мінська уздовж проспекту Героїв Сталінграда, в тому числі житловий комплекс «Оазис».

Оболонські Липки новий рівень комфорту.

Оазис район особливого типу. Ту побудовані цегляні будинки з поліпшеними архітектурою і плануванням. Ці споруди зведені за найсучаснішою на той момент технології, яка актуальна і донині. Каркас, потім цегла, потім утеплювач, який прикривається плиткою. Між утеплювачем і плиткою залишається зазор, він постійно продувається, і таким чином «точка роси» знаходиться не всередині будинку, а зовні ».

Як забудовників, так і потенційних жителів найбільше привертав Дніпро, тому найцікавіші об’єкти Оболонській нерухомості або побудовані уздовж набережної, або мають вигляд на Дніпро.

Інфраструктура району унікальна – ресторани, сауни, салони краси, торгові центри та фітнес-клуби. З кожним наступним житловим комплексом, новим кафе або салоном краси спочатку ріелтори, а потім і покупці все частіше стали називати цей мікрорайон Оболонськими Липками. Незважаючи на всю претензійність такого зіставлення з «справжніми» Липками на Печерську, сьогодні нерухомість тут багато дійсно вважають елітним.

Оболонські Липки користуються попитом у покупців, які шукають престижний, гідний будинок, гарний вид з вікна, безпеку, прогнозованих сусідів і високий рівень комфорту. Що примітно: найчастіше житло тут набувають саме для себе і своєї сім’ї, хоча зустрічаються і пропозиції по оренді квартир з висококласним ремонтом.

Оболонські Липки найдорожчий район Києва.

Покупцеві є за що цінувати Оболонь: компактність забудови, близькість до Дніпра, хороша екологія, вдалі транспортні розв’язки і наявність метро уздовж всього району.

На сьогоднішній день незаперечною перевагою всього району є те, що на певному його ділянці (Оболонських Липках) створена інфраструктура і якісний рівень життя. Оболонські Липки – район, де проживають люди одного достатку, і це важливо для клієнтів – вони хочуть, щоб по сусідству жили люди їх кола. Другий позитивний момент – інфраструктура, яка включає набережну, міні-гольф-клуб, ресторани і магазини ».

Будинки на Оболонських Липках мають абсолютно нові параметри: облицювальну цеглу, панорамні види, просторі планування, високі стелі і, що важливо, паркінг біля будинку або під ним.

Вид з вікна досить серйозно впливає на ціну житла. Залежно від того, як розташована будівля, вже з восьмого поверху відкривається панорама Дніпра. Такі квартири додатково залучають покупців, тому квартира на верхньому поверсі буде коштувати значно дорожче, ніж квартира на третьому поверсі в тому ж будинку ». За словами фахівців, панорамний вид з вікна може додати до ціни 50%. Причому, підвищення вартості житла залежно від поверховості закладається забудовником ще при розробці проекту будинку і тактики продажів.

Оболонські Липки – купити статус дорого.

На сьогоднішній день нерухомість на Оболонських Липках є ліквідною, попит на неї високий. При цьому, як правило, чим менше квартира, тим вище ціна один квадратний метр. І навпаки, зі збільшенням площ його вартість знижується.

Уподобання вимогливих клієнтів, так само як і елементи статусу залишаються незмінними: вид з вікна, комфортне середовище проживання, розвинена сервісна інфраструктура, близькість яхт-клубу і поля для гольфу – все це коштує дорого!

Інфраструктура Оболоні – явище справді унікальне для Києва. Можна тільки губитися в здогадах, чому саме в цьому районі столиці так процвітає торгівля. Тут неподалік один від одного розташувалися великі супермаркети електроніки, торгові центри «Метрополіс» і «Караван» приваблюють покупців з різних куточків столиці, для дітей же недавно звели Центр сімейного дозвілля «Дивосвіт».

Оболонські Липки – розвинена інфраструктура.

Безперечна зручність Оболоні – в близькості Петрівки, яка за останні 10 років з промислової зони перетворилася на справжній торгове містечко. Цифрову та побутову техніку велика кількість жителів Києва набувають саме в районі Петрівки – тут знаходяться магазини Everest, Diawest, City.сom і «Цифровий світ». Охочі купити одяг, взуття, аксесуари або косметику відправляються в «Альта-Центр», «Городок», «Макрос» або на речовий ринок. Кияни, зайняті ремонтом або облаштуванням житла, поспішають до супермаркету «Домострой» і на господарський ринок «Петрівка». Справжнім же торговим монстром цього району є оптовий супермаркет мережі Metro cash & carry.

Однією торгівлею інфраструктура району не обмежується – офісні центри на проспекті Степана Бандери ростуть прямо на очах. Крім того, на Оболоні як ніде можна добре відпочити: пограти в гольф, покататися на яхті, зайнятися спортом і своїм здоров’ям. Тут уже кілька років функціонує популярний фітнес-центр «Акваріум», а в 3-х хвилинах їзди від Оазису – фітнес-клуб європейського рівня «5 елемент», що користується все більшою популярністю у заможних людей.