Організація переїзду.

Організація переїзду. Ви знайшли новий будинок для життя і вирішили переїхати всією родиною разом з майном. Коли в пошуку Google вводиш запит «переїзд», то в основному бачиш картинки щасливих людей на тлі порожніх коробок і повного порядку. Насправді все йде інакше.

Переїзд можна порівняти зі стихійним лихом. Адже потрібно запакувати мільйон речей. В процесі упаковки з’являється багато зірвати раніше сміття. Будинок наповнюється безладом і хаосом. Як же переїхати з мінімальним для себе шкодою?

Організація переїзду. Теорія та практика.

Перше. Що необхідно, це запастися упаковкою, яку можна придбати в найближчому будівельному супермаркеті. Вам знадобиться скотч, стрейч плівка, кульки, мішки і коробки.

Вибирайте скотч. який надалі не залишить липких незмивних слідів на меблях і предметах побуту. Стрейч плівки мало не буває, беріть найбільший рулон, чим більше менторів, тим дешевше ціна за метр. Для великогабаритних не здаються надто великими речей підійдуть щільні поліетиленові пакети обсягом до 160 літрів. У них чудово упаковувати подушки, м’які іграшки, постільну білизну.

Так само хороші для транспортування мішки. У них добре упаковувати одяг. Для дрібних і крихких предметів підійдуть картонні коробки. Оптимальний габаритний розмір до одного кубічного метра. При транспортуванні коробка повинна бути зручною для перенесення однією людиною в руках. Габаритні меблі потрібно звільнити від речей і по можливості розібрати на деталі.

Організація переїзду – практичні поради.

Визначаємо день для переїзду і замовляємо підходяще за габаритами вантажне авто і вантажників. У вартість переїзду входять: подача машини, місткість авто, кількість вантажників, поверховість будинку, час, витрачений на переїзд. Чим менше вантажників, тим менше ви платите за людину, але в той же час збільшується час переїзду, яке теж коштує грошей. Оптимально, в залежності від обсягу, замовляти мінімум 2 і максимум 4 вантажника.

Людський фактор впливає на якість переїзду. Замовляйте послуги тільки перевірених професіоналів. Адже Ви хочете, що б Ваші речі були доставлені в цілості й схоронності.

Розбийте приміщення по кімнатах і виносьте речі з кожної кімнати окремо, після перевіряючи додатково не залишилося щось не забране чи не упаковані. З досвіду скажу, що переїхати за один раз практично неможливо. У вас має бути пару днів запасу, для того що б повернутися, забрати залишені в поспіху речі і зробити прибирання приміщення.

Так само є спеціалізовані фірми, які організовують переїзд. Надають свою упаковку і навіть самі упаковують Ваші речі. З досвіду скажу, що Ви однозначно упакуєте свої речі краще ніж хто інший. Послуги таких фірм коштують невиправдано дорого. Після переїзду дещо може розбитися або зовсім не доїхати до місця призначення.