Оренда будинку Київ. Як вибрати хороший будинок і жити в ньому довго?

Оренда будинку Київ – в цій статті мова піде про нелегкому виборі будинку для тривалого проживання і про те, як спростити цей вибір звернувшись до професіоналів. Вам або Вашій родині вже не досить жити в нехай навіть і просторою але все ж квартирі. Хочеться більше простору для життя. Хорошим рішенням буде оренда будинку в Києві або передмісті. Розглянемо плюси і мінуси такого підприємства. Як краще зняти будинок і на що необхідно звернути увагу?

Де в Києві є приватні будинки?

У Києві є кілька районів з приватним сектором. Це Голосіївський район: феофанія, совки, мишоловка, проспект Лобановського. Безумовним плюсом є близькість до Голосіївського лісу і парку. Мінус – низько літають літаки, які заходять на посадку і злітають з аеропорту Жуляни. У Дніпровському районі києва райони з приватною забудовою: ДВРЗ і Харківське шосе. ДВРЗ – це район з будинками повоєнної будівлі і великим приватним сектором на вулицях Новоросійська та Марганецька.

Деснянський район: Русанівські сади з каскадом озер. У Дарницькому районі приватні будинки зосереджені в Бортничах, на Червоному Хуторі і на Осокорках. Святошинський район – це забудова приватних будинків уздовж окружній дорозі на борщаговке. Приватні будинки є і в самому центрі Києва на Нижньому Печерську в районах Чорна Гора і Звіринець. Тут живуть представники української еліти, іноземні посли та їхні сім’ї.

Окремо хочу відзначити котеджну забудову на Оболонській набережній. Це 33 шикарних будинку прямо на набережній Дніпра. Пропозиція для найвимогливіших. Близькість до Дніпра, чисте повітря, розвинена інфраструктура і 15 хвилин їзди до центру робить цю пропозицію унікальним і бажаним для вимогливих жителів столиці.

А може краще жити за містом?

В межах міста як правило будинки з невеликими ділянками від шести до десяти соток і досить щільною забудовою. Якщо Хочете більшого простору з великою ділянкою, варто розглянути передмістя Києва в радіусі до 15 км. Виходячи з вашого способу життя, місця роботи і навчання важливо вибрати один з напрямків: Обухівський, Одеський, Чернігівське, Харківське, Житомирське. Найпрестижнішим є Обухівський напрямок Конча-Заспа. По Столичному шосе з хорошою дорогою легко дістатися до центру столиці за 15 хвилин. в селі Козин живуть найзаможніші мешканці України. Тут можна зустріти ділянки в один гектар з виходом на річку і вдома від 1500 мк.в.

Як варіант, можна розглядати довгострокову оренду будинку в містах супутниках Києва. Це Бровари, Бориспіль, Ірпінь, Буча, Вишгород. Одним з переваг є ціни, які нижче Київських. І при цьому розвинена інфраструктура з магазинами, аптеками, школами, дитячими садами.

Які параметри важливі при виборі будинку?

Виходячи зі складу сім’ї, Вам необхідна певна кількість спалень. У багатьох сучасних будинках простір першого поверху займають вітальня, кухня, передпокій, їдальня, і різні підсобні приміщення. Спальні як правило розташовуються на другому поверсі. І тут при пошуку необхідного будинку стикаєшся з першою проблемою. Загальна площа будинку може бути досить великий, при цьому спалень мало. Якщо будинок в оренду шукає сім’я з трьома і більше дітьми, то необхідно більше трьох спалень, що сильно зменшує кількість варіантів для вибору.

Важливо, на який період Ви хочете зняти будинок і будете жити в ньому все 4 сезони. Не секрет, що витрати на опалення зростають щороку. Виходячи з цього будинок з великими нефункціональне просторами або другим світлом опалити буде значно дорожче.

Перевірте наявність і справність комунікацій.

Перед прийняттям рішення поцікавтеся про наявність і справній роботі комунікацій і різних комунальних служб. Чи є організація вивезення сміття або Вам самим доведеться займатися цим. Чи є централізована каналізація або доведеться користуватися (септиком) вигрібною ямою, яку слід періодично викачувати. Як організовано опалення будинку і який котел встановлений.

На даний момент найефективнішим є тепловий насос, який споживає мінімум електроенергії і бере тепло або холод із землі або водойми. Такий котел не дешеве задоволення при покупці, установці і монтажі але надалі знижує на 80% витрати на опалення. Також є газові, твердопаливні та електричні котли. Добре, коли у Вас два альтернативних виду опалення на випадок аварії. Також на непередбачені випадки необхідно мати потужне джерело безперебійного живлення або дизельний генератор. Під рукою потрібно мати довідник всіх комунальних служб і профільних фахівців, які обслуговують будинок.

Скільки коштує оренда будинку Київ?

Цінник на довгострокову оренду будинків в Києві і передмісті широкий. Початкова ціна за гідний варіант стартує від 500 $. А в елітних варіантах оренда будинку може досягати 25 000 $ в місяць. Якщо Ви прийняли рішення зняти будинок в Києві або передмісті на довгий термін, зверніться до мене.