Отримуйте пасивний дохід!

Отримуйте пасивний дохід! Не секрет, що клієнтами кваліфікованого ріелтора часто стають люди, які звернулися за рекомендацією. Ніяка реклама на бігбордах або в мережі інтернет не буде такою ефективною, як особиста рекомендація задоволених клієнтів. І якраз успішний бізнес ріелтора будується на таких рекомендаціях.

Я пропоную Вам непоганий заробіток. Для цього необхідна зовсім небагато. Ви рекомендуєте мене як фахівця своїм друзям, близьким, родичам, знайомим – і власне все. На цьому Ваша місія виконана. Далі вже моя робота. Якщо Ваша рекомендація завершилася угодою, здачею квартири в довгострокову оренду або продажем, то Ви отримуєте від мене грошову винагороду в розмірі 10% від суми сплачених мені комісійних.

Завдяки системі винагород вже десятки людей отримали свій бонус. Спробуйте і Ви, це просто!

Заробити гроші просто.

Дана програма вже випробувана і успішна працює за принципом доміно. Один задоволений клієнт приводить своєю рекомендацією інших і цей потік не вичерпується. Варто розуміти, що за результатами зустрічі і інтерв’ювання потенційного клієнта, який прийшов до мене по Вашій рекомендації, я можу в силу об’єктивних причин не взяти його в роботу. На жаль або щастю не кожні переговори про співпрацю закінчуються обопільною згодою і успішною операцією.

Заробляйте разом зі мною.

Я беру в роботу тільки тих клієнтів, які прислухаються до моїх рекомендацій, готові довіряти мені і оплачувати мої послуги. Також у мене існує нижній поріг бюджету. Я працюю з довгостроковою (подобової не займаюся) орендою квартир і будинків в Києві і передмісті з ціною оренди від 800 $ за 1 місяць і вище. При цьому розмір моїх комісійних 50% від суми одного місяця оренди. Так само займаюся продажем квартир та будинків в Києві і передмісті, тут мінімальний бюджет становить від 80000 $, а комісійні 5% від суми угоди.

Ріелтор як і лікар має свою спеціалізацію і не може займатися всім. Я не займаюся здачею в оренду і продажем комерційної нерухомості, землі, квартирами в “хрущовках” або “чешках”. Чи не працюю в районах Борщагівка, Троєщина, Воскресенка, ДВРЗ. При рекомендації мене як ріелтора, враховуйте дані особливості.