Перший дзвінок потенційного клієнта.

Перший дзвінок потенційного клієнта. Алгоритм ефективна робота з власником при довгостроковій здачі в оренду або продажу об’єкта нерухомості квартири, будинку, офісу.

У минулій статті йшлося про те, як знайти власника нерухомості який хоче здати в оренду або продати свій будинок, офіс або квартиру. Всі методи спрямовані на те, щоб потенційний клієнт сам зробив перший крок назустріч Вам. Першим кроком може бути лист на контактну пошту, заповнена форма заявки на сайті або телефонний дзвінок. Які питання задати при першому дзвінку.

1. Чи є Ви власником, моїм колегою або дієте за дорученням власника? Хто приймає рішення про продаж або здачу в оренду?
Якщо на місці власника виявився колега або представник не бажає зв’язати Вас з власником, то немає сенсу працювати з цим замовленням. В RE / MAX ми працюємо з власниками на основі договору, де вказуються тільки достовірні дані про власника і про об’єкт власності.

Ми не продаємо послугу по телефону а домовляємося про зустріч з особами, які приймають рішення.

Так само важливо знати всіх осіб, які впливають на прийняття рішення. Домовляючись про зустріч всі зацікавлені сторони повинні в обов’язковому порядку бути присутнім на презентації Вашої послуги. Якщо наприклад хтось з подружжя не був присутній при презентації то надалі є висока ймовірність, що він не зможе точно не спотворивши суті передати інформацію.

2. Дізнаємося коротко про сам об’єкт. Адреса, площа, поверх, стан ремонту.
Нам не потрібна вже сильно докладна інформація. На етапі знайомства ми повинні зрозуміти чи відповідає цей об’єкт Вашої компетенції. Ріелтор як наприклад лікар повинен мати вузьку спеціалізацію і не поєднувати в собі функції наприклад хірурга і терапевта. Ріелтор може і повинен спеціалізуватися на одному районі а не намагатися осягнути неосяжне.

Так само більш вузька спеціалізація вимагає вибрати сегмент наприклад житлові об’єкти квартири і будинки або комерційна нерухомість офіси магазини. За отриманими даними Ви визначаєте, чи зможете Ви взяти цей об’єкт в роботу або передоручити його колезі.

Перший дзвінок – домовленість про зустріч!

Перший контакт служить тільки для призначення зустрічі і більше ні для чого іншого. Ми не консультуємо по телефону і не даємо рекомендації по ціні. Для першої зустрічі важливо домовитися про час, коли всім зацікавленим особам буде зручно зібратися разом. Вам необхідно знати імена власників і основні параметри об’єкта.