Продати квартиру / офіс / будинок в Києві швидко і за максимальною ціною!

Продати квартиру / офіс / будинок в Києві швидко і за максимальною ціною – це можливо. Зі мною Ви продасте швидше і дорожче ніж самі або з іншим ріелтором.

Сьогодні в Україні відзначається повсюдне падіння цін на нерухомість. В середньому вартість нерухомості знижується на 1% в місяць і ця тенденція є сталою. Пропозиція в новобудовах перевищує попит у 10 разів а на вторинному ринку в 20 разів. З 100% представлених до продажу об’єктів нерухомості продаються тільки 3%.

Я не аналітик, що б давати прогнози про майбутнє ринку нерухомості і рішення продавати чи не продавати Ви як власник приймаєте самі. Але, якщо рішення прийнято остаточно, то в даній ситуації продавати потрібно швидко і за максимальною ринковою ціною!

Продати швидше і дорожче ніж інші.

Ви можете засукавши рукава самі спробувати продати свою нерухомість. Розібратися у всіх тонкощах процесу. В такому випадку результат може бути не передбачуваним. Мені щиро шкода зустрічати розчарованих людей, які витратили безліч сил і часу але так і не отримали бажаний результат.

За довгі місяці безуспішних спроб продати, нерухомість ще більше втратила в ціні. І тепер всі зацікавлені особи будуть знати про те що з даним об’єктом що щось не в порядку, тому що він довгі місяці, рекламувався але з якихось причин так і не продався. Такий об’єкт називають “завислим”. Пропозиція “протухло” і стало не цікавим для покупця.

Насправді не все так сумно і вихід є. Мій унікальний метод продажу дозволяє отримати від потенційного клієнта найвищу ціну в найкоротший термін. Досвід реалізованих об’єктів дає мені повне право говорити, що я отримую для власника ціну від 15% до 60% вище ніж якби власник займався продажем сам або з іншим ріелтором! Весь процес продажу обчислюється не роками і навіть не місяцями а днями!

При особистій зустрічі консультує БЕЗКОШТОВНО!

Після зустрічі Ви самі, без будь-якого тиску і нав’язування з мого боку, приймаєте рішення про співпрацю. Моя гарантія – Ви платите тільки за результат. Оплата моєї роботи тільки після реєстрації угоди в нотаріуса і підписання акту виконаних робіт.