Ребрендинг в нерухомості. Відомі бренди оновлюють логотипи.

Ребрендинг в нерухомості. Відомі бренди оновлюють логотипи. У 2018 року серед великих учасників ринку нерухомості ми спостерігаємо парад ребрендингу. Відомі компанії протягом 45 років не міняли своїх лого. І ось час настав освіжити логотипи і надати їм більш сучасний і в той же самий час лаконічний вигляд.

Ребрендинг RE / MAX.

RE / MAX найбільша світова мережа агентств нерухомості змінила логотип. Символ RE / MAX повітряна куля трансформувався три рази. в 1978 році він був схожий на повітряну кулю з фотографії і крейда невеликий нахил. У 2005 році куля вже стояв рівно і був промальований менш детально. І ось в 2017 році куля RE / MAX має вигляд лаконічного і впізнаваного логотипу. Сама напис RE / MAX стала більш читабельною. Основні корпоративні кольори білий, червоний і синій символізують кольори прапора США залишилися незмінними.

Ребрендинг Century 21.

Наступаючі на п’яти RE / MAX друге за величиною світовий агенство нерухомості Century 21 ще більш кардинально підійшло до зміни іміджу. І замість яскравого поєднання білого чорного і жовтого запропонувала на суд громадськості абсолютно новий логотип з пастельними сірими відтінками. Цей підхід схожий на рішення mcDonalds змінити яскраві кольори на більш природні. Ця тенденція спостерігається в усіх сучасних областях від моди до будівельних матеріалів і фарб. Зараз в моді приглушені не яскраві зелені і сірі тони. Серед архітекторів і дизайнерів є нова приказка “У інтер’єрі зелений це новий чорний.”

Ребрендинг NAR.

Національна Асоціація Ріелторів NAR вперше за 45 років зробила ребрендинг. Національної асоціації ріелторів США вже більше ста років і майже півстоліття її логотип залишався без змін. Але тепер в NAR вирішили його осучаснити та зробити більш динамічним. Новий знак і логоnbg Realtor® дуже схожий на старий, але виконаний в трьох вимірах замість двох.

Президент NAR Елізабет Менденхолл зазначила: «NAR і її учасники завжди розуміли, що нерухомість – була і завжди буде бізнесом, орієнтованим на людей. Еволюція бренду REALTOR® підсилює те, ким ми є як організація – неперевершений захисник і надійний ресурс в сфері нерухомості, зростаючий і адаптується до мінливих демографії та потребам сьогоднішніх покупців, продавців та інвесторів.

У ньому виражається роль, яку REALTORS® грають значною і глибоко емоційної вісі в житті, а не просто в транзакції, ми допомагаємо клієнтам досягти своїх надій і мрій ».