Розмістити безкоштовні оголошення TOP20.

Безкоштовні оголошення. Стаття – інструкція. Де і як подати безкоштовні оголошення про нерухомість в Україні. Почнемо з пошуку сайтів і порталів про нерухомість. Відкриваємо рейтинг сайтів. top.bigmir.net і вибираємо рубрику нерухомість. Для більш точного відображення вибираємо інформацію за вчора і по всій Україні. З’явився список сайтів, розташованих в порядку спадання від самого популярного до менш популярних. Фільтруємо сайти агентств нерухомості і залишимо ті, де можна розмістити безкоштовне оголошення.

TOP20 сайтів і порталів.

“Будиночок” domik.ua є можливість створити свою сторінку з детальною інформацією та посиланням на свій сайт. Можливо розмістити безкоштовні оголошення до 50 штук.

“Ріелтор” rieltor.ua є можливість створити свою сторінку з детальною інформацією та посиланням на свій сайт. Можливо розмістити безкоштовно до 10 оголошень. Оголошення потрапляють в ротацію агрегатора Lun.ua

“Столична Нерухомість” 100realty.ua Портал належить групі компаній FRG яку входять найбільші агентства нерухомості Києва “Благовіст” і “Парклейн”. є можливість створити свою сторінку з детальною інформацією та посиланням на свій сайт. Можливо розмістити безкоштовно до 10 оголошень.

“Кварторг” kvartorg.com. Моя суб’єктивна думка з приводу дизайну даного сайту – важко що небудь знайти і розібратися з меню. Але сайт все ж не дивлячись на це знаходиться високо в рейтингу порталів нерухомості і довго зберігає в кеші інформацію про Ваших оголошеннях.

ЕСТ est.ua. Найзручніший портал для професіоналів у сфері нерухомості з широким функціоналом і власної CRM системою. Ентузіаст своєї справи Іван Змейчук вклав свою душу в цей грандіозний проект. Це можливість створити на базі порталу власний професійний сайт і необмежену кількість безкоштовних оголошень. Оголошення потрапляють в ротацію агрегатора Lun.ua

“Кантрі УА” www.country.ua. Портал надає можливість опублікувати 6 безкоштовних оголошень. Оголошення потрапляють в ротацію агрегатора Lun.ua

“Фото Недвижимость” fn.ua. Портал під назвою належить групі компаній FRG яку входять найбільші агентства нерухомості Києва “Благовіст” і “Парклейн”. є можливість створити свою сторінку з детальною інформацією та посиланням на свій сайт. Можливо розмістити безкоштовно до 3 безкоштовних оголошень. Оголошення потрапляють в ротацію агрегатора Lun.ua

OLX olx.ua Найпотужніший і дієвий портал для розміщення безкоштовних оголошень. На жаль він розрахований не на професіоналів а на приватних осіб. З цього тут можливо розмістити тільки одне безкоштовне оголошення в рубриці нерухомість.

“База Нерухомості” bn.ua. Портал дозволяє розміщувати до 10 безкоштовних оголошень.

“Бесплатка” besplatka.ua. Портал з інтуїтивно зрозумілим меню і швидким розміщення безкоштовних оголошень в будь-якій кількості.

“Авізо” online.aviso.ua. Можливо розмістити всього 3 безкоштовних оголошень. Оголошення потрапляють в ротацію агрегатора Lun.ua

“Будинок РІА” сервіс входить разом з OLX в один холдинг і дозволяє розмістити до 3 безкоштовних оголошень.

Агрегатори оголошень.

“ЛУН УА” www.lun.ua Найпотужніший агрегатор оголошень. Сюди потрапляють оголошення з таких порталів: Ріелтор, Кантрі, Фото Нерухомість, Авізо, EST.

“М Два Бомбер” ua.m2bomber.com Один з агрегаторів, який підтягує і публікує Об’яви. Якщо Ви якісно розмістили оголошення на одному з перерахованих вище порталів, то воно автоматично буде котируватися і на цьому сайті. Є можливість створити особистий кабінет і самостійно публікувати безкоштовні оголошення. На сайті є зручний пошук об’єктів за номером телефону.

Додаткові безкоштовні оголошення.

Звичайно ж доцільно розмістити оголошення на власному сайті. У цій статті я розповідаю тільки про безкоштовні методи розміщення. Безкоштовний сайт за пару хвилин можна зробити за допомогою сервісу www.blogger.com.

Далі розміщуємо активні посилання на оголошення на Вашому сайті в усіх популярних соціальних мережах: Facebook, Twitter, Linkedin, Google+. Окрема тема це відео портал YouTube, де можна розмістити свій ролик про об’єкт нерухомості. Якщо такого немає, то створіть елементарне слайд шоу і підберіть відповідну музику. В описі під відео вставляйте активне посилання на Ваше оголошення або саме оголошення.