Розмістити платні оголошення.

Як і де розмістити платні оголошення і чому вони ефективніше безкоштовних? У минулій статті я детально розповів про те, де можна абсолютно безкоштовно розмістити в мережі інтернет оголошення про продаж об’єкта нерухомості. Набралося більше 20 якісних порталів, дощок оголошень, сайтів і соціальних мереж. Це безумовно ефективний метод, коли Ви маєте в своєму розпорядженні часом.

безкоштовно, це відносне поняття. Якщо Ви ділова людина і Ваш робочий графік розписаний по годинах, або навіть хвилинам, то час це один з найдорожчих інструментів. Для економії часу і більшої ефективності існують платні варіанти розміщення оголошень.

Платні оголошення ефективніше безкоштовних.

Як правило вони в рази ефективніше. так як є можливість розмістити оголошення на тривалий термін без необхідності постійного оновлення. Так само доступні рубрики TOP, VIP, окрема функція підняття оголошення вгору рейтингу. Такі оголошення показуються значно частіше звичайних і мають пріоритет в ранжуванні.

Сервіс автоматичного розміщення оголошень https://aspo.biz/ дозволяє за 5 хвилин розмістити і опублікувати Ваше оголошення на 40 найпопулярніших сайтах про нерухомість. Є кілька тарифів і система знижок. Додатково можна замовити розсилку Вашого оголошення для фахівців і зацікавлених Вартість самого економного тарифу не перевищує 1 долара США за розміщення на 40 сайтах терміном на один тиждень. Зручна опція – це звіт про розміщення з прямими посиланнями на оголошення.

У цьому сервісі важливо поставитися з увагою до кожного заповнюється полю і дати максиму інформації. Так як автоматичне розміщення не дає 100% гарантії коректного розміщення Вашого оголошення на сторонніх порталах. У кожного порталу є свої вимоги до розміщення оголошень і вони можуть відрізнятися один від одного. Розміщення “руками” на кожному з порталів більш точне але займає більше времені.Платние оголошення економлять Ваш час.

Одним з найефективніших порталів, незважаючи на найбільший відсоток критики, є https://www.olx.ua/. Вартість одного оголошення еквівалентна 2 доларам США. Є три варіанти комплексних послуг, які вигідні для ріелтора. І тут знижка на послуги сягає до 50%.

Платне розміщення в кілька разів ефективніше безкоштовного, при цьому значно економить час, витрачений на рекламу.

всього за 4 долари США на місяць на порталі https://est.ua/ Вам доступний професійний сайт з безліччю зручних функцій. Портал має високий рейтинг і оголошення потрапляють і ранжуються в основні агрегатори України.

Платний портал https://mesto.ua/ має унікальну функцію оплати за дзвінок. Ви платите тільки за реальні дзвінки і не витрачаєте гроші, як в деяких недобросовісних порталах за “накручені” покази.

Пам’ятайте, в наших реаліях немає абсолютно безкоштовних способів і інструментів роботи і якщо Ви не платите грошима то платите своїм часом, яке коштує дорого! І як завжди вибір залишається за Вами.