Ріелтор спецназівець, хто він?

Спецназ ріелторського бізнесу. У цій статті я побіжно зачеплю тему – чому одні “фахівці” в нерухомості працюють умовно безкоштовно і змушені випрошувати чайові а інші професіонали можуть обгрунтувати 6% комісії і успішно працюють на падаючому українському ринку нерухомості.

Хто такі спецназу і для чого вони потрібні?

Розберемо саме визначення спецназу, хто вони? Спецпідрозділи комплектуються за участю службовців за довгостроковим контрактом, що пояснюється високою вартістю навчання і підготовки, а також тим, що солдати, що йдуть на виконання операції добровільно, краще тих, хто воює вимушено. Спец Підрозділи мають озброєння, оснащення і транспорт з вузьконаправленими характеристиками, більш високими, ніж у тих, які є в галузевому відомстві по штату. Це обумовлено завданнями, покладеними на підрозділи спеціального призначення. Іншими словами це елітні війська, де служать кращі з кращих для виконання найскладніших завдань.

Важливі не тільки якості солдата або генерала а ще й підрозділ і сама армія в якій він служить. У світі є армії, які за різними параметрами вважаються кращими. Наприклад армія Китаю найчисленніша. Армії Ізраїлю або Південної Кореї не такі великі але на практиці довели свою супер ефективність. Армія США має найбільший океанський флот в світі.

Чи важливо де працює ріелтор спецназівець?

Для ріелтора як і для солдата важлива причетність до компанії або організації, яка ефективна і відома своїми успіхами. Наприклад Національна Асоціація ріелторів NAR – найбільша професійна організація в Сполучених Штатах. Бути членом NAR значить дотримуватися кодексу честі ріелтора, який написаний понад 100 років тому. Або Агентство Нерухомості RE / MAX, представлене в 110 країнах світу і налічує понад 110 000 агентів. Один зі слоганів “RE / MAX – найпродуктивніша мережу нерухомості в світі!” говорить про статус №1 серед всіх агентств нерухомості в світі.

RE / MAX – ні хто не продає більше нерухомості в світі ніж ми!

З армією (компанією) роздер, йдемо далі. Адже ріелторів в Україні хоч греблю гати. Хто з них кращий і може нав’язуватися спецназ? Я щиро вважаю, що кваліфікацію ріелтора можна виміряти лише двома параметрами.

1. Ефективність. Кількість успішних угод за певний термін. І важливий відсоток взятих в роботу об’єктів і доведених до угоди. Природно, не все залежить від нас і в деякі форс мажорні ситуації може втрутитися Господь. Ні хто з нас не знає. прокинеться він завтра, але професійний агент з нерухомості буде прагне до найбільшого відсотку успішних угод.

2. Затребуваність. Виражається в відсотку або сумі комісійних, які готовий платити задоволений клієнт за блискуче виконану роботу. Чим більше заробляє для себе і для клієнта фахівець з нерухомості, тим він цінніший.

Ріелтори бувають різні: сині, жовті, червоні …

Зараз в Україні склалася ситуація, коли ріелтори декларують клієнтам розмір своїх комісійних від нуля до шести відсотків. Більшість з колег готові працювати за три або один відсоток. А деякі за умовне винагороду, яке можна витратити на обід в їдальні або проїзд на громадському транспорті. І лише деякі здатні обґрунтувати свою послугу так, що задоволений клієнт заплатить 6% від суми угоди!

Хто ж ці деякі, які можуть іменуватися спецназу ріелторського бізнесу? Це фахівці, які, як правило, працюють з власниками нерухомості. І на падаючому українському ринку здатні отримати найкращу ціну на продаваний об’єкт нерухомості при чому в досить короткий термін. Їм вдається не тільки швидко продати об’єкт нерухомості але і принести вигоду клієнту. Об’єкт продається на 15% дорожче ніж якби клієнт продавав його сам або з іншим представником або помічником.

Ефективна робота професіонала запорука успішної операції.

Спецназ працює з тими завданнями, з якими не можуть впоратися звичайні ріелтори. Найчастіше власник впадає у відчай в кваліфікованої послуги фахівця з нерухомості. який взявся “попродавали” об’єкт і в результаті декількох місяців безуспішної роботи так і не досяг результату. Тоді за справу беруться професіонали, вони не тільки створюють попит на продаваний об’єкт а й керують попитом як диригенти оркестру. Тим самим отримуючи від ринку максимально можливу ціну.

І на останок питання власникам, які дійсно хочуть продати свою квартиру йди будинок в короткий термін і по самій вигідною ціною. Якби Вам сказали, що заплативши в два рази більше за професійну послугу Ви в результаті отримаєте найвигіднішу пропозицію на ринку і заощадите кошти, ви б найняли професіонала?

Мій Вам рада, в такому важливому і серйозній справі, як продаж нерухомості, одного з найдорожчих Ваших активів, звертайтеся до професіоналів!