СПП – Система Партнерских Продаж.

На даний момент в Україні ціни на квартири стрімко падають. У цьому 2018 році прогноз падіння на 12% в порівнянні з минулим роком і це ще не межа. Падіння цін на нерухомість в Україні відбувається на тлі зовсім іншу тенденцію. У 2017 році ціни на нерухомість в Європейському Союзі виросли від 3 до 6% і продовжують зростати в 2018 році!

В Україні зараз ринок покупця, так як пропозиція в кілька разів перевищує попит. Така ситуація спостерігається як на вторинному так і на первинному ринку. Статистика говорить про те, що в Києві побудовано новобудов в 10 разів більше ніж існує потреба покупців. І зараз ще актуальніше для власників, готових продати нерухомість, стають кваліфіковані послуги професійних ріелторів.

Чи є спосіб гарантованої продажу квартири?

Уже мало мати класичний набір інструментів для продажу квартири. Старі методи і схеми не працюють. Сьогодні мало просто рекламувати об’єкт в інтернеті навіть по “солодкої” ціною.

СПП – потужний інструмент у продажу квартири в необхідний термін за максимально вигідною ціною!

На сьогодні найефективнішим інструментом у продажу квартири є СПП. СПП – це система партнерських продажів, яка об’єднує навколо себе еліту ріелторського співтовариства України. Суть системи така – з власником працює тільки один ріелтор (агент). Всі торги, дзвінки, переговори, уточнення проходять через одного відповідального ріелтора, з яким власник підписав ексклюзивний договір.

Ви спілкуєтеся з одним фахівцем а Вашу квартиру продають все ріелтори Києва.

Не дивлячись на те, що власник має справу лише з одним ріелтором, завдяки СПП про продаж його квартири знає все рієлторськоє співтовариство. Завдяки системі заохочень все ріелтори не тільки знають а й активно пропонують потенційним покупцям даний об’єкт. Як не парадоксально це звучить, абсолютно всім і кожному в СПП вигідно, що б Ваша квартира продалася в обумовлений термін і по самій вигідною ціною.

СПП це не ноу-хау а надійна система, перевірена більш ніж 100 роками практичного досвіду в США, Канаді, Австралії та Європі.

Ріелтор, який працює за системою СПП одночасно працює всього з декількома об’єктами і зосереджує всі зусилля на їх продаж. Його колеги всіляко допомагають реалізувати об’єкт, по якому підписаний ексклюзивний договір.

Якісна робота оплачується дорого!

Важливо розуміти! Кваліфікована робота, яка призводить до бажаного результату в обумовлений термін не може коштувати дешево. Є ріелтори які готові пообіцяти зробити так само але в два рази дешевше. Або Ви можете звернеться за допомогою до одного, свата, брата або сусіда по сходовій клітці. Але, навіщо ризикувати і довіряти настільки важливе питання сумнівним “фахівцям”?

Клуби та спільноти СПП є практично у всіх регіонах України. Ідеологом і натхненником цієї системи є творець порталу нерухомості est.ua Іван Змейчук. Не дивлячись на свій високий статус, він не має “корони на голові” і з радістю відповідає на питання пов’язані з СПП.

Звертайтеся до професіоналів СПП – це гарантія якісно виконаної роботи. Бажаю всім ефективних і вигідних продажів і угод!