Три кити, на яких базується робота успішного агента з нерухомості.

Розповім про трьох китах, до які допомагають успішному агенту з нерухомості. Це Ліди, Листинги і Ресурси.

Ліди – це заявки від потенційних клієнтів. Ліди отримують по-різному. Досвідчені агенти з нерухомості, як правило, отримують ліди в вигляді рекомендацій. Якщо агент з нерухомості новачок, то він отримує ліди з відкритих джерел, роблячи холодні дзвінки або розсилки.

Лістинг – це ексклюзивний договір з власником на продаж або здачу в довгострокову оренду об’єкту нерухомості. Договір, який дає можливість рекламувати об’єкт нерухомості. Ліди і Листинги взаємопов’язані один з одним. Нема лидов – Чи не буде лістингів, відповідно немає лістингів – не буде і лідів. Кожен лістинг дозволяє вам рекламувати як ваш об’єкт так і вас самого, а саме Вашу послугу.

Третій кит – це ресурси. Успішний агент з нерухомості завантажений роботою. І без команди йому не впоратися. Деякі обов’язки він делегує вузько спрямованим фахівцям. Наприклад маркетологам і різним помічникам, які домовитися про зустрічі, роблять холодні дзвінки, допомагають в організації дня відкритих дверей. Навіть брокер, керівник агента з нерухомості, прямо чи опосередковано є його ж помічником. Так як брокер забезпечує агенту з нерухомості кімнату переговорів, робоче місце юридичну підтримку і свою фірму для організації угоди.

Підсумовуючи хочу повториться. Три кити успішного агента з нерухомості – це Ліди листинги і ресурси!