Троєщина – спальний район на лівому Березі Києва.

Троєщина – другий за величиною район, що знаходиться на лівому березі міста Києва, де на даний момент за неофіційними підрахунками живе близько підлозі мільйона чоловік. Це “спальний” район виник на місці однойменного села. У 1980 році після будівництва Московського мосту через р. Дніпро, почалося будівництво нового району. На намитих ділянках швидко виросли мікрорайони з нових 9 і 16 поверхових панельних будинків.

Екологія району Троєщина.

В даний час Троєщина вважається найбільш екологічно чистим районом. Це не дивно, адже район знаходиться в достатньому видаленні від центру Києва. Міського смогу тут немає. Так само на Троещіе немає промислових підприємств з шкідливими викидами. Найбільша і сучасна ТЕЦ 6, яка дає Троєщині гарячу воду і тепло працює на газу. У безпосередній близькості протікає сам а чиста в Україні річка Десна з безліччю приток. Десна часто змінює своє русло і через цю особливість околиці Троєщини не забудовуються житловими будинками. Проїхавши всього 10 хвилин на авто за межі густо населеного району можна насолоджуватись природою, не пошкоджене цивілізацією.

Інфраструктура району Троєщина.

Троєщина, це один з наймолодших і розвинених районів Києва. Ту є все для комфортного проживання, торговельні та розважальні моли, кінотеатри, спортивні комплекси, безліч дитячих садків і шкіл. Особливо варто відзначити великий ринок Троєщина. Тут є і одяг і їжа. Також є найдешевший оптовий ринок овочів, де ціни в два рази нижче ніж в супермаркеті і на будь-якому іншому ринку. Широкі дороги виключають пробки навіть в найбільш завантажені години. Якщо Ви не прив’язані до роботи на правому березі то всередині району можна жити комфортно не виїжджаючи в центр міста.

Мінуси розташування.

На Троєщині немає і швидше за все не буде в найближчій перспективі метро. Дістатися до сусідніх мікрорайонів Воскресенка на лівому березі і Оболонь на правому березі можливо тільки на автобусі, тролейбусі або авто. Більшість жителів Троєщини працюють на правому березі і через це Московський міст постійно перевантажений як вранці так і ввечері. Якщо Ваша робота знаходиться на правому березі Києва – однозначно добиратися з Троєщини буде вкрай незручно. На поїздку на роботу і назад Вам доведеться витрачати чимало часу.

Нерухомість та інвестиції.

Є народне прислів’я – “Життя дало тріщину, живу на Троєщині”. З незручне розташування по відношенню до ділового та історичного центру Києва, Троєщина є не привабливим районом для інвестицій. Ціни на довгострокову оренду квартир одні з-найнижчих в Києві. Стартують від 150 $ в місяць а за 500 $ тут можна зняти розкішні апартаменти. Та ж ситуація і з купівлею продажем квартир, де трикімнатну квартиру в старому панельному будинку можна придбати за 35000 $. Так, ціни однозначно низькі як і популярність району.

У цьому районі важко навіть уявити собі розкішний пентхаус.

Давайте підсумуємо. Якщо ваша робота не пов’язана з поїздками в інший район або зовсім на дому. Якщо ви економите кожну копійку і не хочете переплачувати за “понти” і престижний район. Якщо вам важливий великий супермаркет або спортзал в двох кроках від будинку. Якщо вам важливий свіже повітря і тиша. Троєщина це якраз Ваш варіант для життя. Якщо ви хочете вкласти вільні кошти в нерухомість для майбутньої інвестиції і отримання прибутку то Троєщина непривабливий район.