Ульві Коджейлік охоче ділиться секретом успіху.

Улві Коджейлік підкреслив, що плоди роботи ми отримуємо не відразу. Є певний період кропіткої роботи, де плоди практично не видно. Цей період триває близько двох з половиною років. ми займаємося своїм просуванням в території експертизи та практичний не отримуємо віддачі. Але після цього періоду ми отримуємо багато заявок, багато лидов. Відповідно беремо роботу багато об’єктів, завершуємо багато угод. Вас знають в вашому районі експертизи як колеги ріелтори так і жителі району і покупці. Вам вже не потрібно стільки вкладати рекламу. Ви отримуєте замовлення за рекомендацією.

Це не означає що не потрібно продовжувати себе рекламувати. Улві той агенти які виділяється серед інших агентів. Необхідно бути трішки божевільним. Робити більше йти на крок попереду інших. Перший, хто почав розміщувати на об’єкті великі, просто величезні банери. Банери, які закривали повністю весь будинок. Банери, якими він повністю виконував весь простір будівельних парканів. По місту їздили автобуси з його рекламою. Улві вкладав в рекламу себе чималі кошти. І зараз після 11 років активного знаходження в бізнесі він пожинає плоди. Є першим з найуспішніших агентів RE / MAX в Світі.

Улві він привів в приклад маленьку пташку дятла, який своїм тонким дзьобом довбає в одну точку. І в кінці кінців велике дерево падає. Тому правильно поставлена ​​робота через якийсь час обов’язково приносить плоди. Ще один приклад – це бамбукові дерева. Фермер обробляє грунт, висаджує насіння, удобрює, поливає бамбук. Протягом декількох років нічого не виростає. Потім протягом 40 днів пагони починають сходити і активно рости до 26 метрів у висоту. Така ж аналогія наводиться і в ріелторському бізнесі. На початку ми додаю великі зусилля. 80 відсотків зусиль призводить до 20 відсотком результату. Але після ситуація перевертається і 20 відсотків зусиль дають 80 відсотків результату.

Як правильно розподілити бюджет?

Ульві розповідає, що отримані від оборудок кошти потрібно грамотно розподілити. 15 відсотків коштів потрібно витрачати на маркетинг а тридцять п’ять відсотків зароблених грошей необхідно відкладати на депозит. Це грошова подушка, яка дозволить вам правильно вести бізнес. Чи не відчувати потреби в грошах і не йти на компроміс з клієнтом. Коли у вас немає грошей, Вам важко відстоювати тільки свою кваліфіковану точку зору. При певному капіталі Ви можете бррать в роботу тільки ті об’єкти, де клієнт приймає Вашу послугу і де він мотивований. Об’єкти, де Ви бачите заробіток.

Ulvi Kocailik каже, що гроші знаходяться не в офісі а на вулиці в “поле”. Сидячи біля комп’ютера ми не заробимо великих грошей. Потрібно піднімати свою 5-ю точку йти знайомитися з новими об’єктами знайомиться в живу з клієнтами вести переговори. Все це робиться не в офісі. Природно, якщо клієнт хоче зустрітися в офісі ми даємо йому таку можливість. Але все паперові справи, всю бюрократію, все те, що забирає у нас наш дорогоцінний час, Ульві рекомендує переносити на ранній ранок або на пізній вечір. Займатися паперово роботою тоді, коли ми не зустрічаємося з клієнтами і не можемо робити дзвінки. Весь час, відведений для активних переговорів ми повинні проводити не в офісі а на виїзді, на зустрічах з клієнтами.

Улві Коджейлік вчить робити правильні очевидні дії із завзятістю і постійністю. Чинити певну кількість дзвінків, певну кількість зустрічей. Читати певну кількість літератури, навчатися. І обов’язково через певний проміжок часу, може не так швидко як Ви хочете, Ви досягнете необхідного результату.