Чому керівники АН не хочуть щоб агенти знали більше про RE/MAX?

Провів опитування у Facebook на тему «Що для Вас особисто означає RE/MAX?». Почув багато відгуків, припущень та зауважень. Деякі з респондентів висловлювались достатньо агресивно. Це була не конструктивна критика системи роботи а просто негативні емоції. Мені стало цікаво хто ці критики.

Виявилося, що це власники та керівники Агентств Нерухомості, які достатньо давно пропонують свої послуги на ринку нерухомості України. Деякі з них справжні піонери, які починали в далеких 90-х роках на біржах нерухомості. Але за 26 років роботи вони не збільшили не кількість офісів або представництв не кількість агентів. Це саме ті керівники так званої радянської старої школи. Де чітко прописані функції керівника і підлеглих, які працюють за методом «кнута та пряника».

RE/MAX створений для задоволення потреб і в інтересах агента з нерухомості.

RE/MAX це Агентство Нерухомості яке працює в першу і останню чергу на задоволення потреб саме агента а не керівника. У нас взагалі немає керівників. Агент і брокер це скоріш партнери – вільні підприємці, які разом несуть витрати на роботу офіса. Брокер створює комфортні умови для ефективної роботи агента, а якщо агенту не сподобається, Він має повне право працювати у іншого брокера. Благо, що в Україні відкрито вже 10 офісів RE/MAX і є з чого вибирати.

Звісно такий високий рівень свободи прийняття рішень не може не бентежити керівників старої школи у інших Агентствах Нерухомості. Адже в RE/MAX не тільки самий високий рівень свободи але й самий високий рівень комісійних, які агент після розподілу з брокером залишає собі.

RE/MAX приймає до своїх лав найкращих агентів які стабільно показують високі результати за кількістю закритих угод та за сумами комісійних. Таким зіркам потрібні найкращі умови, які вони отримують саме у RE/MAX.