Швидко не означає неякісно!

Я працюю агентом з нерухомості. Займаюсь довгостроковою орендою. У моїй роботі головне швидкість. Швидкість на усіх етапах роботи. Від отримання рекомендації та першого дзвінка до швидкості реакції на пропозиції від потенційних орендарів. При досягненні домовленостей з господарем і встановлені правильної ціни, об’єкт може реалізуватись за лічені дні або години.

Приклад моєї роботи:

Перший день. зранку дзвінок від потенційного клієнта та домовленість про зустріч.

Другий день. Зустріч, обговорення умов співпраці, фотографування об’єкта, встановлення правильної рекламної ціни. Увечері написання продаючого тексту. Розробка макета банера та відправка на друк.

Третій день. Розміщення об’яви на 44 сайтах, розміщення банера на об’єкті, інформування колег про гарячу пропозицію. Отримання перших дзвінків.

Четвертий день. Отримання усіх пропозицій та домовленість по зустріч усіх кандидатів на 5 день з інтервалом у 15 хвилин.

П’ятий день. Організація показу та попиту. Вибір найкращої пропозиції. Обговорення умов угоди між орендатором та власником.

Шостий день. Підписання угоди та акту виконаних робіт. Отримання комісійних.

Якщо Господь створив наш світ за 6 днів а нас за своєю подобою, то ми з вами теж можемо досягти наміченої цілі за 6 днів а не планувати її реалізацію цілу вічність!

Учора мені спонтанно прийшла ідея створення логотипа для власного бренда. Написав пост у Фейсбуці. На ранок вже отримав пропозицію і погодив її.

Сьогодні вирішив поміняти шини в авто на зиму. Знайшов шиномонтаж, зателефонував, домовився і через пів години мені вже міняли шини. Це відбувалося надзвичайно швидко і, зазначу, якісно. Прийшлося рихтувати та балансувати один диск. Але уся робота зайняла часу удвічі менше ніж аналогічна на інших сто. Я заплатив 710 грн. за якісно і швидко виконану роботу!

Так само найкрутіші франшизи у світі “МакДональдс” та “Домінос Піцца” стали популярними зокрема завдяки своїй швидкості.

Підсумовуючи сказане, швидко – ще не означає неякісно. Якщо робота виконана якісно, то швидкість виконання це ще одна перевага на користь того, хто її виконує. За таку роботу можливо отримувати винагороду більшу ніж інші. Саме тому я отримую комісійні вищі за комісійні інших колег.