Що робить звичайного агента з нерухомості фахівцем?

Розповім про фактор, які робить звичайного, можна сказати пересічного, одного з тисячі подібних, агента з нерухомості не просто агентом а фахівцем з великої літери “С”. Це спеціалізація. Спеціалізація може мати розвиток відразу в двох напрямках.

По-перше це район спеціалізації. Наприклад мій район спеціалізації – це Оболонські Липки та Нижній Печерськ. У інших агентів це може бути зовсім інший район, наприклад Шевченківський район або Позняки. Може бути Святошино або елітне місце Конча-Заспа. Ми вибираємо район самі виходячи зі своїх суб’єктивних висновків. Важливим фактором є близькість до будинку або офісу.

Спеціалізація визначає фахівця.

Як ні парадоксально прозвучить – чим уже район спеціалізації, тим вигідніше і для вас як для агента і для вашого клієнта, покупця або орендаря. Адже в невеликому районі спеціалізації Ви можете вивчити кожен будинок, бути знайомим з кожним консьєржем, знати органи управління. Орієнтуватися в цінах, тому що ви часто продаєте в цьому районі нерухомість. І Вам легко визначити стартову ціну.

Другий етап -це тип нерухомості, яким ви займаєтеся. Є агенти, які займаються житловою нерухомістю і працюють з приватниками. Є агенти, які займаються комерційною нерухомістю. Це нагадує професію лікаря – є хірург є терапевт і у них різні функції. Так і у агента з нерухомості може бути теж різний набір функцій в залежності від умінь, досвіду і переваг.

Наприклад, агент з нерухомості займається тільки комерційною нерухомістю в певному районі. Він знає набагато більше ніж будь-який інший агент. Клієнт, який шукає певного агента з нерухомості буде звертатися саме до Вас, тому що Ви той самий фахівець, який найкращим чином задовольнить потребу клієнта.