Що ріелтор робить безкоштовно? Або за що платити ріелтору?

Деякі потенційні клієнти задають резонне питання – “А за що платити ріелтору?”

У Facebook колеги затіяли палка суперечка з приводу, чи потрібно пропонувати клієнтам деякі послуги безкоштовно і не спотворює чи це зважене правильне ставлення до професії ріелтора. Думки були різні і такі, що безкоштовно нічого не надавати. Клієнт прийшов. привітався – плати! Як сказав Артур Оганесян “Коли клієнт дзвонити в агентство, йому відповідають – Ви потрапили (за власний кошт) в Агентство Нерухомості”.

За що платити ріелтору?

За що ріелтор може і повинен брати гроші? Тільки за те, що створить попит на продаваний об’єкт, буде ним керувати і в результаті отримає для свого клієнта найкращу пропозицію, існуюче на ринку в даний момент часу. І важливо розуміти, що клієнт оплачує послуги ріелтора тільки після того, як згоден із запропонованою покупцем ціною і після скоєння реєстрації угоди у нотаріуса. Ріелтор дає на підпис акт виконаних послуг і після підписання клієнтом розраховує на отримання комісійних.

А за що тоді недоречно платити ріелтору або того, хто називає себе так. Я вважаю. що за первісну консультацію, за презентацію своїх послуг. По суті агент з нерухомості при зустрічі продає свою послугу і від його майстерності залежить продасть він її чи ні. Уявіть собі в інших бізнесах наприклад у продажу побутової техніки або меблів, де з клієнта будуть стягувати плату за показ або за попередній прорахунок.

Перед тим як продати, дай спробувати.

Для того, що б продати послугу або цілий комплекс послуг для початку необхідно дати потенційному клієнту спробувати її “на зуб”, потримати в руках, приміряти на себе. І найважливіше в нашій професії це щирість. Адже найголовніше питання клієнта формулюється так “Чи можу я Вам довірити продаж найдорожчого майна?”

Я готовий зустрічатися з потенційними клієнтами, розповідати етапи моєї роботи, презентувати свою послугу, і все це абсолютно безкоштовно. Ви платите за результат, який Вас влаштовує і тільки після його досягнення!