Що таке принцип ймовірності?

Вітаю всіх, розповім про принцип ймовірності. Що це якесь і як він працює? це не теорія ймовірності Ейнштейна – це принцип, якому мене вчили ще в далеких 90-х роках, коли я працював в «Канадської оптової компанії». Ми, представники «Канадської Оптової Компанії», ходили по вулицях пристаючи до людей і пропонували купити товар. Це був товар з Китаю, неякісний і дешевий. Але саме ця технологія, про яку тут йдеться, допомагала нам ефективно продавати весь товар без залишку.

Принцип ймовірності говорить про те, що ти повинен пропонувати свій товар кожному зустрічному. Ти не повинен замислюватися про те, купить людина цей товар або не купить, чи є у неї гроші, який соціальний статус людина має. Будь то жінка, дитина, або бізнесмен, абсолютно неважливо. Ви підходите до кожного перехожого, який Вам зустрічається. Звертаєтеся до бомжа: «доброго дня, я з Канадської Оптової Компанії, тримайте – це вам!».

На перший і навіть на другий погляд безглуздо звучить, чи не так? Але саме так треба чинити! Ти зустрів бомжа далі йде хлопчик зі школи, потім підходиш до людини, розповідаєш йому свою історію. А перехожий відповідає «дорогенький, я ось сьогодні тільки з в’язниці перший день» – неважливо. Потім бабуся, яка отримує мізерну пенсію. Далі бізнесмен якийсь … Ти кожному пропонуєш свою послугу, свій товар.

Ти даєш певний імпульс і чекаєш від потенційного покупця відповідної реакції. Реакція відбувається або не відбувається. Принцип ймовірності говорить про те, що тобі як правило три рази відмовляють і на четвертий раз купують. Відмовляють по-різному: іноді ввічливо а іноді грубо. Але ми не повинні переживати з приводу цього, адже на четвертій спробі у нас буде позитивна відповідь.

Кожен четвертий холодний дзвінок дає нового клієнта.

У нерухомості я застосовую той самий метод. Приходжу вранці на роботу, беру смартфон і телефоную за відкритими джерелами з lun.ua і olx.ua. Моя розмова приблизно така: Вітаю, я бачу ви рекламуєте свій об’єкт нерухомості на сайті такому-то, скажіть будь ласка Ви власник або мій колега ріелтор? Якщо це мій колега, то розмова культурно закінчується. Тому, що мені потрібен саме власник. Далі ставлю запитання – як ви дивитеся на те, щоб продажем або орендою Вашої квартири зайнявся професійний ріелтор? Вам цікава послуга професійного ріелтора?

Далі пауза. Людина може сказати ні, не цікаво. Або до побачення, або як ви мене дістали. Або відповідь може бути такою: так цікаво! Кожен четвертий погоджується, кожен четвертий каже «так цікаво». Ми отримуємо гарячий лід. Ми продаємо по телефону свою зустріч і вже на зустрічі детально розповідав свою послугу і, тим самим, робимо ще один плюс або мінус, знову ж таки за принципом вірогідності.

Всім бажаю спробувати цей принцип і розповісти про свої успіхи і про те, на якому холодному дзвінку ви отримуєте «ТАК». У мене це четвертий дзвінок, у вас може бути перший або другий або може бути десятий. Діліться досвідом!