Якість послуги має звичай швидко псується.

Один мій знайомий колега порівняв мотивованих клієнтів з гарячими пиріжками. І ті й інші мають звичай швидко остигати. Наприклад Ви знайшли рентабельний об’єкт, зробили правильну оцінку і успішно реалізували маркетинговий план. Це ще не означає, що “ключик у Вас в кишені”.

Велике значення має швидкість реакції. Може статися так, що побачивши Вашу рекламу потенційний клієнт не зміг до Вас додзвониться. Або ще гірше, Ви були зайняті іншим клієнтом і не змогли показати об’єкт тоді, коли побажав клієнт. Час безповоротно втрачено і завтра запит може бути вже не актуальний.

Якість послуги величина не постійна.

Алгоритм простий. важлива послідовність етапів. Знаходимо рентабельний об’єкт – визначення правильної стартової ціни – реклама – оперативну відповідь на запит – призначення зустрічі – презентація об’єкта – завдаток – угода. На жаль або навпаки на щастя квартири і будинки не продаються і не здаються сидячи в офісі і ведучи переговори по телефону або листування по e-mail.

Не дивлячись на технологічний прогрес, високі технології, легкий доступ до інформації, до сих підлогу одним з найважливіших і вирішальних чинників успішного продажу є особисте спілкування. Мета будь-якої розмови по телефону, електронній пошті або через месенжер є виявлення потреби і організація зустрічі.

Без особистої зустрічі на об’єкт продажу угода не відбудеться.

Особиста ініціатива і комунікабельність агента з нерухомості можуть стати ключовими факторами на шляху до успішної операції.