Як заробити 1000 $ за один день?

Розповім історію зі свого особистого досвіду “Як не потрапити на Єврейський Новий Рік і заробити 1000 $”. Багато Гуру підносять як аксіому той факт, що ріелторський бізнес обмежений територією. І я не заперечую і згоден з цим твердженням. Розповім про одну нестандартної угоді на зорі моєї кар’єри в нерухомості. Коли все вийшло не так, як вчать нас більш досвідчені колеги.

До мене звернувся із запитом клієнт з яким вже був досвід успішної операції. Мені доручили знайти будинок в Одесі в оренду на один тиждень. Цей запит зовсім не підходив моєї спеціалізації. Я не займався короткостроковій орендою і ніколи не був в Одесі. І найголовніше, що замовник заздалегідь сказав, що не буде платити мені комісійні.

Тільки відчайдушний ідіот при такому збігу обставин, перебуваючи в Києві і ніколи не побувавши в Одесі, міг погодиться на такі умови. При тому що термін реалізації цього задуму повинен був не перевищувати трьох днів. Не знаю чому, але я погодився виконати цю роботу.

Моє знайомство з ріелторською спільнотою Одеси.

Першим етапом був “дзвінки” всіх Агентств Нерухомості і ріелторів Одеси на предмет співпраці. І в 100% дзвінків мені ввічливо і часто не зовсім ввічливо відмовили. Я почав “шерстити” інтернет, на предмет відповідного будинку. Благо в Одесі безліч по справжньому розкішних, облаштованих зі смаком особняків. Після відправляв всі варіанти на затвердження замовнику. Із сотні будинків зупинилися на десяти. За допомогою пошуку фотографій Google і сервісу “анти плагіат” знайшов всіх, хто представляв ці будинки.

Одна з умов замовника – це велика ділянка. І ось з цим в Одесі зовсім складно. В основному будинку розташовуються на ділянках не більше 6 соток. Ми вибрали будинок з найбільшим ділянкою 18 соток, що для Одеси велика рідкість. І ось я суботнім вечором взявши з собою тільки паспорт і гаманець відправився разом з представником замовника в захоплюючу подорож.

Знайомство з Одесою і вдала угода.

Уже вночі ми везжалі в Одесу і тут подзвонив замовник повідомивши, що є чудовий варіант в “Совіньоні”. Клієнт дав завдання своєму представникові подивитися і другий варіант. Я розумів, що якщо їх вибір зупиниться нема на моєму варіанті то я просто без результату відвідав Одесу. Потрібно було вирішувати швидко. Я запропонував спочатку дивитися їх варіант а після мій.

На все про все представнику було виділено 4600 $. Я запропонував йому з цієї суми 200 $ і далі рештою суми вже розпоряджався на свій розсуд. Нас зустріли відразу два одеських ріелтора. Один з них представляв інтереси власника а другий мої. І кожному я вручив по 700 $ при цьому собі залишив 1000 $, завчасно засунувши їх в задню кишеню джинсів. При всіх цих розрахунках власнику будинку залишилося 2000 $. Вранці ми підписали угоду. Я передав замовника в привітні руки одеських колег і поспішив насолодиться Одесою.

Єврейський Новий Рік на який я не потрапив.

Події відбувалися на початку жовтня. Ще в суботу було по осінньому холодно і накрапав дощ але вже в неділю як за помахом чарівної палички на один день настало справжнє літо. Ясна погода і температура повітря 25 градусів обіцяли чудовий день. Будинок, який здав, був поруч біля моря. Натхненний успішною операцією, я спустився до моря і прогулявся босоніж по пляжу. Після пішки вирушив до цент Одеси. Там за порадою місцевих гурманів покуштував сирійської шаурми, яку готував курд з Туреччини. Мій візит збігся з Єврейським Новим Роком і я вирішив не упускати момент і відвідати найближчу Синагогу в надії поїсти смачних пиріжків. Загугли своє місце розташування я опинився прямо в епіцентрі скупчення синагог, їх поблизу було цілих чотири.

Перший раз в житті бачив молодих євреїв з пейсами і стосами, які старанно працювали. Носили столи, що то свердлили і голосно стукали, всім виглядом показуючи, що їм не до мене. Звернувся до одного досить дорослому і як мені здалося обізнаному в тому, що відбувається єврею за роз’ясненнями. Він говорив тільки по англійськи і на івриті і я зовсім не розумів що. Ми спілкувалися за допомогою Google перекладача на смартфоні. Він пояснив, що Єврейський Новий Рік починається тільки ввечері а зараз тривають активні приготування. Запросив мене на вечірній бенкет але часу зовсім не залишалося і попрощавшись я поспішив додому до рідного Києва.

Ця подорож зовсім вимотало мене і емоційно і фізично але 10 купюр доларів у кишені джинсів компенсувала всі неприємні моменти. І саме чудове в цій історії для мене було те, що оточуючі не вірили в мій успіх а я довів протилежне!