Як зняти будинок в довгострокову оренду?

Зняти будинок в довгострокову оренду не так вже й просто як може здатися на перший погляд. В першу чергу потрібно визначиться з параметрами та вимогами, далі максимально звузити напрямок пошуку і тоді дивитися варіанти.

Наприклад, якщо Ви не прив’язані до міста, Вам немає необхідності щодня їздити на роботу а дітям ходити в школу, то може підійти будинок за містом в невеликому селі, далеко цивілізації на свіжому повітрі біля соснового лісу або живописного озера. Але якщо важлива є необхідність в близькості до цивілізації, то потрібно вибирати будинок у великому місті чи містах супутниках, де в пішохідній доступності є магазини, школи, банки. ресторани та ін.

Уточніть вартість комунальних платежів.

Зараз комунальні платежі, особливо за опалення, стають дорожчими. І актуально жити в будинку, де є економічне опалення. У різних випадках в зимовий період за опалення Ви можете платити від 100 $ до 400 $. Ще один Важливий момент, це можливість альтернативного опалення. Два види опалення допоможуть Вам в період відключення електроенергії переключитися і не замерзнути. Необхідно подбає про джерело безперебійного живлення або дизельному генераторі на випадок аварії. Так само важлива каналізація. Це може бути септик – вигрібна яма, яку необхідно періодично викачувати. Як варіант в будинку може бути міська каналізація.

Планування має важливе значення. Іноді зустрічаються варіанти будинків з досить великою загальною площею, наприклад 350 м.кв. и більше. Але при цьому в будинку може бути всього дві повноцінні спальні кімнати. Як же так виходить? Частина загальну площу господарі вважають абсолютно всі приміщення. які не так вже потрібні в повсякденному житті. Це неопалювані приміщення такі як гараж в будинку, підвал, сауна, велика кімната на даху. так само є кімнати для VIP відпочинку, які не завжди доречні. З лихих 90-х залишилися споруди з обов’язковими кімнатами: більярдна. басейн, велика вітальня з другим світлом.

Не мало важливий якісний паркан по периметру і наявність або відсутність сусідів. Часто ми бачимо красивий паркан з фасадної сторони а між сусідами натягнута умовна сітка через щілини якої може просочиться маленький слон. Будинок може стояти на відшибі зовсім без сусідів, що не зовсім добре для особистої безпеки. Дуже щільна (дачні) забудова, де ділянки максимум по 6 соток теж не сприяє комфортному проживанню.

Зняти будинок вигідно і на тривалий термін.

Важливо, що б до будинку вела гарна асфальтована дорога а вулиця висвітлювалася вуличними ліхтарями в темну пору доби. Господарі часто прикрашають перед потенційними орендарями гідності будинку і приховують недоліки. Задавайте максимум питань, уважно слухайте. А після опитаєте сусідів і місцевих жителів на предмет інфраструктури та комфортного проживання. Не поспішайте робити вибір. Адже Вам в цьому будинку жити.

Приватний будинок обслуговувати значно дорожче ніж квартиру. завчасно уточніть, хто і коли повинен робити поточний ремонт комунікацій. чи повинні Ви доглядати за хазяйським газоном і чи можна на ділянці обробляти город? Правильно складений договір оренди повинен захищати Вас як орендаря від непередбачених ситуацій. з цього важливо прописати в ньому всі Важливі для Вас пункти.

При пошуку будинку розповідайте правду про склад сім’ї, маленьких дітей і тварин. Власники в Україні мають усталені упередження і малюють для себе портрет відповідного орендаря.

Якщо будинок необхідно знайти в короткий термін, до двох тижнів, зверніться до фахівця – ріелтору по оренді нерухомості або в агентство нерухомості. Велике агентство нерухомості має великий базою об’єктів і швидко підбере відповідну опцію. До того ж з ріелтором можна проконсультуватися про нюанси договору оренди. Тут агентство виступатиме на вашому боці і є гарантом чесної угоди.