Як найбільш вигідно інвестувати в нерухомість?

Давайте інвестувати вигідно! За останні роки, працюючи з об’єктами, які здаються в довгострокову оренду, зауважив стабільну закономірність. Ціна на довгострокову оренду житлової нерухомості в дорогому сегменті впала в два рази. Якщо квартира 180 м.кв. на Оболонських Липках у 2015 році здавалася за 3000 $, то зараз в 2018 році вартість оренди в місяць не перевищує 1500 $.

У комерційної нерухомості навпаки відзначається не таке стрімке але все ж постійне зростання вартості оренди. Зараз в Києві на тлі надлишку пропозицій на оренду квартир існує дефіцит якісної комерційної нерухомості.

Комерційна нерухомість вигідна для довгострокових інвестицій.
Останні успішні угоди з моєю участю довели ефективність здачі комерційної нерухомості в оренду. Наприклад власник кілька місяців марно намагався здати квартиру в оренду за 1000 $ в місяць. Перекваліфікувавши дане приміщення в комерційне і зробивши відповідний ремонт ми слали його за ціною 1600 $ – то на 60% дорожче раніше заявленої.

У Вас є вільні кошти для інвестування в нерухомість. Зверніть увагу на покупку приміщень комерційного призначення. Як правило при правильному підході Ваші інвестиції повністю окупляться за 7 – 8 років.

Вибирайте приміщення в новобудовах на перших або останніх поверхах. Перший поверх з окремою вхідною групою і вітринами відмінно підійде для: офіс відкритого типу, магазин, шоу-рум, салон краси, клініка, аптека, ресторан, барбершоп. Останні поверхи гарні для творчих майстерень або офісів закритого типу, наприклад для працівників в сфері IT технологій.

Важливим аспектом доданої вартості оренди і навіть вартості майбутнього продажу об’єкта є правильний ремонт і мова йде не зовсім про меблів та інтер’єрі, хоча це не мало важливо але не першочергово.

Розумний Дім збільшує цінність придбаної нерухомості.

Більш важливим є організація якісних комунікацій: сантехніка, електрика, освітлення, вентиляція. Нові часи вимагають високих стандартів якості. Компанія “Укрбуд” як опцію пропонує нерухомість в інтегрованою системою Розумний Дім.

Розумний Дім – це єдина система управління будівлею, яка об’єднує всі функції: облік, контроль і оптимізація витрат, управління освітленням, мультирум, управління опаленням і мікрокліматом, датчики наявності руху, присутності, контролю диму, вуглекислого газу і протікання води.

У Європі вже давно офіси, які обладнані системою Розумний Дім здаються за ціною значно вищою ніж аналогічні але не автоматизовані. І це не випадково. Постійно зростаючі ціни на комунальні послуги змушують орендарів і власників більш скрупульозно розраховувати свої витрати.

Система Розумний Дім в офісі підтримує комфортний рівень освітленості і оптимальну температуру на кожному робочому місці. Під час відсутності персоналу освітлення автоматично відключається а система мікроклімату встановлює мінімально допустимий поріг температури для опалення приміщення.

Інвестуйте правильно разом з професіоналами.

Я, Ігор Дручок, експерт з продажу та оренди комерційної нерухомості маю честь працювати в самому результативному в світі агентстві нерухомості RE / MAX. Пропоную Вам послугу. Купівля нерухомості як довгострокову вигідну інвестицію. Моя послуга включає в себе консультування і підбір нерухомості для покупки. Оцінка і розрахунок повернення інвестицій. Ведення проекту від покупки, розробки дизайн проекту, комплектації, ремонту і до подальшої здачі в довгострокову оренду.