Ігор Дручок: Ваш ріелтор на Оболонських Липках!

Я Ігор Дручок фахівець з продажу і довгострокової оренди житлової нерухомості працюю в самій результативному агентстві нерухомості RE / MAX. На сьогодні міжнародна компанія RE / MAX представлена ​​в 110 країнах, де працює понад 120 000 агентів. RE / MAX продає більше всіх нерухомості в світі!

Моя спеціалізація, це довгострокова оренда і продаж елітних квартир і будинків на Оболонських Липках. Тих об’єктів, які “зависли” і з різних причин довгі місяці не можуть реалізуватися за допомогою інших ріелторів.

Котеджі та особняки на Оболонській Набережній;
ЖК “Парк Стоун” (Park Stone) проспект Героїв Сталінграда 2-Д;
Масив “Оазис Оболонь” проспект Героїв Сталінграда 4 – 10;
Оболонські Липки проспект Героїв Сталінграда 12 – 24;
ЖК “Оболонь Резиденс” (Obolon Residences) Оболонський проспект 26;
Цей вибір не випадковий. Я виріс на Оболоні і є її ровесником. Цей район можу сміливо називати своєю батьківщиною, так як ріс разом з ним і знаю тут кожен куточок. Оболонські Липки є найпрестижнішим районом столиці і успішно конкурує з Печерському. Не секрет, що на Оболоні, найдорожча нерухомість в Києві.

Коротко про п’ять етапах моєї роботи.

  • Вивчаю запит і визначаю ступінь моєї компетенції. За результатом або рекомендую профільного фахівця або попередньо погоджуюся взяти об’єкт в роботу.
  • Зустріч для знайомства з власником і об’єктом нерухомості. Презентація послуги. За згодою власника, обговорюється і підписується договір про співпрацю.
  • Аналіз ринку, визначення і обгрунтування ціни продажу або оренди. Розробка і впровадження маркетингового плану.
  • Організація попиту, показ об’єкта нерухомості, збір і вибір найкращої пропозиції.
  • Підготовка, організація, супроводження та закриття угоди.
  • Я, ріелтор Ігор Дручок, працюю за договором в інтересах власника. Продаю і здаю в довгострокову оренду елітну нерухомість – квартири і будинки на Оболонських Липках.

При дотриманні всіх пунктів є висока ймовірність до 95%, що об’єкт буде реалізований в строк до 44 днів за максимально вигідною ціною. Я працюю над тим, щоб отримати найкращу пропозицію для власника в домовлений період часу.

Три фактори, що впливають на успіх продажу або оренди:
Довірчі відносини, закріплені договором між RE / MAX і власником.
Розуміння і прийняття власником стартової ціни продажу або оренди.
Бажання власника продати або здати в оренду в чіткі терміни.
Якщо Ви власник нерухомості на Оболонських Липках, заповніть форму зворотного зв’язку і вишліть її мені.

Я завжди відкритий до конструктивного діалогу і націлений на результат. Телефонуйте, пишіть, приходьте, і ми завжди зможемо домовитися.