11 каналів пошуку потенційного клієнта.

Я нарахував 11 каналів для пошуку власника, який в майбутньому може стати Вашим клієнтом. Якщо Вам відомі інші канали, діліться досвідом, буду радий поповнити свій список.

Завжди на увазі. Ріелтор як і кандидат в депутати або політик повинен бути максимально публічним. Тобто на увазі. У своєму районі відповідальності, наприклад Оболонські Липки, він регулярно поширює друковану рекламу і розміщує банери. Розповім кілька каналів отримання замовлень від власників. Ми як агенти мережевого маркетингу, з усіма знайомимося і даємо візитку. Мета бути на виду і на слуху.

  • Співпраця з агентами в сфері обслуговування. Тренера в спортзалах і басейнах, манікюрниці та масажисти в салонах краси – це Ваші друзі і партнери. Їх рекомендація працює ефективніше ніж рекомендація Ваших колег.
  • Участь в життя жителів району Вашої відповідальності. Зустрітися з органами самоврядування в районі, з консьєржами, керівниками ОСББ, комунальними службами. Чи не пропускайте знакових для району подій. будьте в курсі життя району.
  • Рекомендація колег. Ваш брокер може дати Вам об’єкт в роботу. Або хто з колег взявши за рекомендацією об’єкт у Вашому районі може передати його Реферальная Вам. Також якщо у Вас немає об’єктів, Ви можете рекламувати обєкти колег з інших агентств за попередньою домовленістю з розподілом комісійних.
  • Рекомендації власників. При успішній угоді я вручаю власнику пластикову карту партнера. Згідно з умовами карти я виплачую винагороду в розмірі 10% від своєї комісії при рекомендації моєї послуги, яка в майбутньому призводить до успішної операції.
  • Власний сайт. У моєму випадку це мій особистий сайт http://druchok.com/ або моя сторінка в RE / MAX http://www.remax.ua/druchok. я розміщую оголошення актуальних об’єктів і актуальні статті. Свій сайт можна зробити за пів години завдяки кільком абсолютно безкоштовним сервісів, наприклад сервіс https://www.blogger.com від Google.
  • Реклама в соц мережах. Ви повинні бути на виду у всіх соціальних мережах. У мене особисто є акаунти в https://www.facebook.com/DruchokRemax, https://www.linkedin.com/in/ighor-druchok-75b06762/, https://plus.google.com/+IgorDruchok? hl = ru. Важливо мати акаунти в instagram і вести свій YouTube канал. Тут ви публікуєте короткі нариси, новини і посилання на статті та об’єкти зі свого сайту.
  • Платна реклама в Google Adwords. Принцип простий. Пишіть на сайті цільову статтю і “заточувати” її під конкретний запит. Далі в сервісі Google Adwords створюєте рекламну кампанію з пошуковими словами і оголошенні. Ваша реклама показується в органічному пошуку Google коли користувач набирає запит. Ви платите не за покази а тільки за переходи на сайт.
  • Платна реклама в Facebook + Instagram. На даний момент можна створити бізнес акаунти (сторінки) в Фейсбук і Інстаграм і зв’язати їх між собою. Створити рекламне оголошення, вибрати аудиторію і рекламувати Вашу послугу від 1 $ в день.
  • Дні відкритих дверей для сусідів. У Вас вже є підписаний договір з власником і об’єкт для реклами. Влаштуйте день відкритих дверей для сусідів і розкажіть як ви збираєтеся здавати об’єкт в оренду. Пам’ятайте сусіди, це потенційні клієнти і Ваші партнери.
  • Портали нерухомості. Увійдіть на всіх відомих Вам порталах нерухомості і докладно заповніть інформацію про себе і про свою послугу, розмістіть пряме посилання на сайт. Мені особисто подобається співпрацювати з порталом EST.UA. Тут можна публікувати свої статті та оголошення. Це професійне середовище, для колег і потенційних клієнтів.

І пам’ятайте, ріелторський бізнес – це бізнес рекомендацій. Репутація створюється роками і може швидко впасти при неправильній роботі і не чесному ставленні до клієнтів та колег.