6 переваг, які в сукупності Вам не зможе надати ні хто крім мене!

Якщо Ви є власником елітної нерухомості в Києві і хочете її продати, то ця стаття саме для Вас. Бути може Ви вже давно прийняли рішення продати свою квартиру і більш того у Вас був негативний досвід продажу? На даний момент часта ситуація, коли власник намагався продати свою квартиру через агентство нерухомості або незалежного ріелтора але в результаті квартира не була продана, “зависла” і більше того ще більше втратила в ціні.

Ваш вибір довгі місяці без результату або продаж за 45 днів?

Часто чую фразу, “Я хотів за свою квартиру пів мільйона доларів, пропонували рік тому за 450 тисяч і я відмовився, а зараз за неї вже не дають і 400 тисяч.” Або “Я запропонував” попродавали “мою квартиру найвідомішому агентству Києва. Її розмістили в” базу “але за пів року жодного перегляду, тільки дзвінки з цього агентства з уточненням чи не змінилася ціна”.

Я НЕ хочу, що б пропозицію про продаж Вашої квартири “протухло” і теліпалося в рекламі місяцями. Мій унікальний метод дозволяє отримати найкращу пропозицію за ціною в термін до 45 днів!

Як говорить народна мудрість “Час – гроші”! Уже кілька років поспіль ціна на нерухомість в Києві падає в середньому на 1% в місяць, а це 12% в рік. І якщо Ви хочете продати свою квартиру, то це потрібно робити швидко і за максимально вигідною ціною. Немає сенсу чекати довгі місяці чи й роки. Вашу квартиру можливо продати в термін до 45 днів!

Продайте свою нерухомість за 1,5 місяці на 15% дорожче!

На даний момент ініціатива в руках покупців і з виставлених на продаж 33 000 квартир в місті Києві продається всього 3%. А елітної нерухомості продається всього 1% з 100% представлених на ринку! Але не дивлячись на сумну статистику вихід є! Мій ексклюзивний метод дозволяє сконцентрувати попит саме на Вашу квартиру і отримати в короткий термін до 44 днів найвигіднішу ціну, яка як правило на 15% вище ніж якби Ви продавали квартиру самі або з іншим ріелтором.

Ніхто не може сказати точно і навіть приблизно, за скільки буде проданий Ваша квартира. Моє завдання сформувати максимальний попит на об’єкт нерухомості. Управляти попитом і домогтися максимально можливої ​​ціни продажу об’єкта за 45 днів якісної щоденної роботи в Ваших інтересах!

Якщо хочете продати нерухомість швидко і по самій вигідною ціною – звертайтеся до професіонала. Підписаний між Вами і мною договір покладає на мене відповідальність за виконання вище перерахованих пунктів і з імовірністю 95% призводить до успіху.

6 переваг, які в сукупності Вам не зможе надати ні хто крім мене!

1. На вашому боці. Відстоюю тільки Ваші інтереси для отримання максимальної ціни за 45 дні роботи.
2. Вузька спеціалізація. Спеціалізуюся на продажу і здачі в довгострокову оренду елітної нерухомості у Києві, яка “зависла” в рекламі і не може реалізуватися за допомогою інших ріелторів уже тривалий термін.
3. Найвища ефективність. Я найкращий фахівець з продажу нерухомості.
4. можливості. Після підписання між нами договору, про продаж Вашої квартири будуть знати і підключаться до роботи 6000 ріелторів Києва.
5. Співпраця без ризику. Ви оплачуєте мою роботу тільки після здійснення продажу Вашого об’єкту нерухомості.
6. Безумовна Вигода. Зі мною Ви отримаєте ціну від 15%  до 60% дорожче ніж самі або з іншими ріелторами.


Якщо Вам дійсно важливо продати свою нерухомість швидко і за максимально вигідною ціною, напишіть прямо зараз мені лист і я зв’яжуся з Вами найближчим часом!