Спеціалізація агента з нерухомості.

Купівля або продаж будинку – це важлива подія в житті кожної людини. І агент з нерухомості повинен показати своєму клієнтові максимальну компетенцію. Я впевнений в тому, що максимального ефекту та очікуваного результату можна досягти лише маючи вузьку спеціалізацію.

З досвіду “майстер на всі руки” який нібито вміє все і береться за будь-яку справу може не довести жодної зі справ до кінця. Наприклад у вас проблеми зі здоров’ям і після загального обстеження, Вас направляють до лікаря – вузького спеціаліста, який компетентний призначити правильне лікування.

Так і в нерухомості. Сфера компетентності різних фахівців дуже широка. Це може бути заміські будинки, житловий сектор, комерційна нерухомість, оцінка бізнесу, оренда довгострокова або подобова, продаж VIP апартаментів і резиденцій публічних людей.

Спеціалізація агента один з кроків до успішної роботи.

І тут як для агента початківця так і для професіонала ключовим фактором успіху може бути спеціалізація на конкретному районі і на певних видах операцій з нерухомістю. Наприклад Ви спеціалізуєтесь на довгострокову оренду квартир і таунхаусів в Оболонських липках. Знаєте кожен будинок, всіх косьержев. Чи знайомі з чиновниками і органами самоврядування. І повністю володієте ситуацією в цьому районі.

Ріелторський бізнес має чіткі межі території. Якщо Ви працюєте в Києві і передмісті, то не зможете ефективно представляти інтереси клієнта в Одесі чи Львові.

Якщо за рекомендацією звернувся клієнт з невластивим для Вас запитом, доцільно буде передати клієнта колезі, що спеціалізується на цій сфері. Ви заощадите свій і клієнта час і при успішній угоді отримаєте винагороду від колеги.