Світильники Artemide Італія

Якщо Ви задумаєтеся про дизайнерському або архітектурному освітленні, відразу ж на думку спадає продукція компанії Artemide. Таким світовим визнанням і популярністю може похвалитися далеко не кожна компанія, що працює в сегменті VIP-освітлення і бере на себе такі завдання як Artemide.

Декоративна серія світильників Artemide Tolomeo ось уже 60 років радує поціновувачів незмінного балансу функціональності і дизайну і є іконою стилю мінімалізм.
 
Компанія Artemide (сертифікація ISO 9001 та ISO 17025) є одним зі світових лідерів в житловому секторі освітлення, а так само в секторі професійного і архітектурного освітлення. Компанія Artemide розташована в регіоні Преньяна-Міланезе. Має велику мережу представництв і шоу-румів в усіх найбільш значущих містах світу, і є, можливо, самим впізнанним світловим брендом у світі.

Як народився бренд Artemide? Заснована в 1960-х роках, Артеміда є одним з найвідоміших брендів освітлення в світі. Відомий своєю «The Human Light» філософії, Artemide сьогодні є синонімом дизайну, інновацій та «вироблено в Італії».
 
Артеміда внесла свій вклад в історію світового дизайну з таких продуктів, як Eclisse (1967, с Віко Маджістретті), Tolomeo (1989, с Мікеле Де Лукки і Джанкарло Fassina) і труби (2004, від Herzog & де Мерон), все показали на Compasso d’Oro Awards. У 1994 році Artemide отримала «Compaso d’Oro» Design в 1997 році.
 
Artemide як ікона стилю. Лампи Артеміда розглядаються на міжнародному рівні дизайну ікони сучасного дизайну, вони виставлені в більшість музеїв сучасного мистецтва і дизайну колекцій. (Нью-Йорк, Метрополітен-музей – Нью-Йорк, Музей Вікторії і Альберта – Лондон, Museo Nazionale делла Scienza електронної делла Tecnica – Мілан, Galleria Nazionale d’Arte Moderna – Рим, Париж – Центр Жоржа Помпіду ECC).
 
Artemide завжди співпрацювала з найвідомішими міжнародними дизайнерами та активно просуває семінари за участю школи дизайну (наприклад, Королівський коледж мистецтв у Лондоні), щоб знайти найкращі молоді таланти.