bereznyaky

Інвестувати в квартиру на Березняках.

Березняки – це альтернатива перенаселеним районам Києва, де життя вирує через край і основний час Ви проводите в пробках, дихаючи смогом мегаполісу. Мікрорайон Березняки дещо недооцінений. Звичайно це не Печерськ або Оболонські Липки, але тут є своя родзинка. Близькість до набережної Дніпра і озера Тельбін робить березняки прекрасним місцем для комфортного життя.

Територія масиву не перенаселена, як, наприклад, на Позняках або в центральних районах Києва. Не дивлячись на це, мікрорайон має розвиненою інфраструктурою, де є школи, дитячі сади, ресторани, магазини, церкви, спортивні зали та інші об’єкти інфраструктури міста. На території мікрорайону немає метро. Дана локація зручна власникам автомобілів. Вигідна транспортна розв’язка пропонує широкий вибір маршрутів як по Лівому берегу так і на Правий. Поблизу в вашому розпорядженні три мости через Дніпро: Південний, Дарницький, Патона.

На території масиву знаходиться мальовниче озеро Тельбін. Навколо озера споруджено: бігова доріжка, лавочки, прогулянкові і зелені зони. Є піщаний пляж і фонтани. Недалеко від озера знаходиться легкоатлетичний манеж. Поруч Храм Різдва Богородиці і Благовіщення і Собор Різдва Христового. На території Березняків розташовані магістралі: проспект Павла Тичини, вулиці Березняківська, Івана Миколайчука, Бучми, Шумського та Дніпровська набережна.

Нові 25 поверхові будинки біля озера Тельбін.

Березняки житловий масив Києва, який розташований на лівому березі Дніпра і входить до складу Дніпровського району. Основна забудова Березняків сформувалася в 1971-1976 роках. Здебільшого це 9 і 16 поверхові панельні будинки. Вибір для інвестиції і покупки квартири на Березняках зробити досить просто. Адже тут є всього 5 сучасних житлових комплексу, які пропонують високий рівень комфорту і гідну якість будинків. Всі вони розташовані поблизу від озера Тельбін.

квартира на березняках
Нові 25 поверхові будинки на березі озера Тельбін
  • пр. Павла Тичини 16/2 – цегляний будинок висотою 22 поверхи. Побудований в 2000 році.
  • ЖК “Аквапарк” вул. Юрія Шумського 1, 1а, 1б – Монолітно каркасний будинок з наповненням з цегли висотою 25 поверхів. Побудований в 2005 році.
  • пр. Павла Тичини 18Б – Монолітно каркасний будинок з наповненням з цегли і зовнішнього утеплювача висотою 25 поверхів. Побудований в 2010 році.
  • ЖК “Озерні Зорі” вул. Юрія Шумського 3г – Монолітно каркасний будинок з наповненням з цегли висотою 25 поверхів. Побудований в 2013 році.
  • ЖК “Барвінок” вул. Юрія Шумського 5 – Монолітно каркасний будинок з наповненням з цегли висотою 25 поверхів. Побудований в 2015 році.

Ці житлові комплекси добре підходять для довгострокової інвестиції на перспективу. Купувати квартири в цих будинках вигідно як для себе особисто, так і для подальшої здачі в довгострокову оренду.