Перевірити новобудову Київ.

У 2017 році в Києві спостерігається будівельний бум. Новобудови ростуть як гриби після дощу. Забудовники борються за покупця і пропонують вигідні умови покупки, виплат і знижки. Інтернет, телебачення, радіо і зовнішня реклама рясніють привабливими пропозиціями від забудовників. Зараз ринок новобудов Києва перенасичений, попит в 10 разів перевищує пропозицію. Купити 1 квадратний метр в новобудові Києва можна від 450 $ і швидше за все це ще не межа щедрості.

Як в цій ситуації зробити правильне рішення і не потрапити на несумлінного забудовника. На даний момент для початку будівництва потрібно мінімум документів. І вже згодом, коли покупці інвестори вклали свої “кровні” в новий котлован, міська влада зупиняють будівництво і навіть ініціюють судові преси через незаконне будівництва.

Договір інвестиції не захищає Ваші гроші!

Договір інвестиції не робить Вас власником квартири і в разі виникнення проблем Ви ризикуєте втратити вкладені кошти. Забудовник не може гарантувати збереження Ваших інвестицій. Місто видає дозвіл на оренду землі на період будівництва. І тільки тоді, коли будинок повністю побудований, зданий в експлуатацію і Міськрада затвердила рішення про призначення на об’єкті будівництва фізичної адреси з індексом, вулицею і номером будинку. Тільки тоді Ви можете сміливо купувати квартиру в цьому новобудові.

Вкладаючи гроші в котлован Ви не можете отримати абсолютних гарантій і “купуєте кота в мішку” у вигляді красивих обіцянок забудовника. Одним з інструментів перевірки забудовника може бути перевірка законності будівництва. Зараз це ресурс, доступний абсолютно всім користувачам інтернету.

Містобудівний кадастр Києва.

Заходимо на сайт Гор адміністрації http://mkk.kga.gov.ua/ “Містобудівній кадастр Києва”. Проходимо реєстрацію і переходимо на вкладку http://monitor.mkk.kga.gov.ua/ Міжвідомчій цент моніторингу забудови міста. Тут розміщена інформація про всі незаконні будівництвах Києва.

Ще одним інструментом перевірки може бути моніторинг історії будівництва новобудов конкретного забудовника. Дізнатися про судову тяганину і хід будівництва вже побудованих будинків. І навіть в цьому випадку немає гарантії, що Ви повністю захищені. У забудовника можуть банально закінчиться гроші і чергова секція так і не буде введена в експлуатацію через те, що її не добудували.

Доручайте свої гроші тільки надійним забудовникам з позитивною історією, купуйте квартиру, коли будинок вже введений в експлуатацію і отриманий фізичну адресу.