Світлорегулятори Legrand

Світлорегулятори . Декоративна серія електрофурнітури Легранд в своєму асортименті має двома видами регуляторів світла в кольорах білий і слонова кістка. Конструкторами Legrand доведено, що при зменшенні світності лампи за допомогою плавного регулятора світла (диммер) на 20% збільшує термін служби лампи на 80%.

Які бувають Світлорегулятори Legrand?

Кнопковий светорегулятор (димер) максимальною потужністю 500 Ват призначений для включення, виключення і плавного регулювання однієї групи світла. Виготовляється в кольорах білий 773615 і слонова кістка 773715. Він виконаний у вигляді двох клавіш, одна з яких служить для включення і виключення а інша для плавного регулювання рівня світла від 20% до 100%.

Поворотний светорегулятор максимальною потужністю 300 Ват призначений для включення, виключення і плавного регулювання однієї групи світла. Виготовляється в кольорах білий 773617 і слонова кістка 773717. Він виконаний у вигляді що повертається коліщатка за допомогою якого можна включити, плавно регулювати і вимкнути світло.

Вибираючи Легранд Каріва -ви купуєте електрофурнітуру відмінного європейської якості, за найдоступнішими цінами. Серія електрофурнітури Legrand включає в себе всі необхідні механізми для того щоб забезпечити функціональність квартир, будинків, дачь, офісів і промислових приміщень.

У повному асортименті Legrand ви знайдете велику кількість диммерів – плавних регуляторів світла (Світлорегулятори ) для різних типів навантажень (лампи розжарювання, галогенні лампи на 220 Вольт, лампи з електронним трансформатором, лампи з феромагнітним трансформатором) і різних потужностей від 18 до 1000 Вт.

Бюджетна серія (ідеальне співвідношення низької ціни і високої якості) електрофурнітури (вимикачів і розеток) Legrand є найбільш доступною серією електронастановне обладнання в продуктовій лінійці міжнародного концерну Легранд (Франція). У той же час серія електрофурнітури Легранд Каріва відповідає високим європейським вимогам якості і безпеки.

Виробництво Легранд налагоджено паралельно і незалежно один від одного на двох заводах в Португалії і підмосковному місті Дубно. У нас в магазині тільки офіційні поставки Легранд в Україні електрофурнітури Legrand здійснюються тільки з Португалії. Маючи в своєму розпорядженні непомітним дизайном, розетки і вимикачі Легранд прикрасять практично будь-який інтер’єр, при цьому забезпечать високу якість, характерне всім виробам французької торгової марки Легран.

Механізми серії Legrand доступні в білому кольорі і кольорі слонової кістки. Рамки пропонуються в шести кольорах: алюміній, білий, золото, пісок, сірий, слонова кістка. Рамки горизонтального і вертикального виконання від одного до 5 постів.