Fabbian Beluga неперевершений прожектор у формі атома.

Колекція Fabbian Beluga, створена відомим архітектором, авторитетом промислового дизайну Марком Садлером. Marc Sadler – створив справжню ікону стиля у особливо яскравому та сучасному стиль. Світильники Fabbian Beluga нагадують прожектори або фари старовинних авто з металевими хромованими деталями. Колекція пропонує виграшне поєднання металевої фурнітури і італійського кришталю. У світильниках передбачені поліровані хромовані підставки та троси.

Дифузори в серії виконані з кришталю з додаванням 24% свинцю, що гарантує лампам неймовірний блиск. Елегантність і витонченість – ось основні якості таких ламп. Ви можете вибрати прозорі плафони, в кольорі сталі або молочного непрозорого скла. Прожектори Beluga White мають біле розсіяне скло, яке додає елегантність і дизайн як для освітлюваного, так і для освітлюючого об’єкта. Прожектор White Beluga створює тепле і оптимальне світло та здатний прикрасити будь який сучасний інтер’єр.

Завдання, з яким зіткнувся Марк Садлер, полягало у розробці колекції еклектичних, простих регульованих ламп. Таким чином, він придумав прожектор Beluga з його унікальною технічною, істотною конструкцією, натхненною структурою атома. Щоб створити цю лампу, дизайнер вивчав сам атом, його ядро ​​і, перш за все, частинки, які його формують. Потім він взяв елементи, протони, нейтрони і електрони для створення моделей і макетів для реального використання, зробив ще більш вільним і універсальним завдяки використанню різних кольорів і матеріалів. Дифузори ламп Beluga фактично доступні в кристалі (прозорий, білий, червоний, жовтий, коричневий, зелений і синій) або метал.

Колекція складається з підвісних, настільних, підлогових, настінних і стельових світильників, на додаток до серії світильників, встановлених на трасі. Вони підходять як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Сферичні дифузори обертаються в будь-яке положення і доступні в різних розмірах і матеріалах: прозорий або пофарбований кристал, полірований хром або блискуче біле видувне скло. Всі металеві конструкції в полірованому хромі. Лампа працює від електромережі і підходить для використання з галогенними та світлодіодними джерелами світла.