Торшер Foscarini Mite Terra міцний як сталагміт.

Розповім про функціональний предмет з унікальним дизайном і надзвичайними властивостями. Це торшер Mite Terra від італійського виробника світильників Foscarini. Творець цього світильника для підлоги відомий архітектор у галузі промислового дизайну Марк Садлер. До моменту створення Foscarini Mite Terra Марк Садлер розробляв дизайн клюшок для гольфу що вплинуло на дизайн майбутнього світильника.

Торшер Mite Terra виготовляють частково вручну на італійській фабриці Foscarini у Венеції. Разом з елегантним виглядом світильник дуже міцний завдяки найновітнішим матеріалам. Як випливає з назви, лампа має зовнішній вигляд, схожий на сталагміт на підлозі печери. Ця, здавалося б, органічна форма зроблена у формі воронки з кевлара і вуглецевих ниток, з’єднаних разом зі скловолокном в різних монохромних відтінках.

Торшер розташований на сталевий основі і увінчаний кільцем з нікельованої металу. В результаті виходить легкий і самонесучий елемент. Світлодіодна лампа Mite Terra висотою 185 см і діаметром 21 см здатна розставити необхідні акценти у великих житлових приміщеннях відкритого планування. Наразі Mite Terra є лауреатом премії ADI Compasso d’Oro і частиною колекції Бобур у Парижі.