Franke Coffee Machine – на АЗК WOG працюють кавомашини за ціною авто!

Компанія WOG перша серед всеукраїнських роздрібних мереж переходить на продаж в мережі автозаправних комплексів кави та кавових напоїв преміальної якості. Мережа заправок WOG закупила автоматичних кавових машин на три мільйони євро!

На заправці ми не тільки заливаємо паливо в машину, але не проти заправитися і самі. Наприклад – випити кави. І якщо водій не байдужий до якості палива для машини, то чому кава для себе улюбленого повинна приділятися менше уваги? Адже його «заливають» не в бак металевого коня. Приємно, коли розумієш, що важливо це не тільки для тебе.

Нещодавно ми сім’єю з п’яти чоловік зупинилися на заправці WOG біля Хмельницького. Касир люб’язно запропонував скористатися акцією – заправляйся паливом від 20 літрів і отримай 20% знижки на меню в кафе. Ми скористалися можливістю смачно поїсти, замовивши все що душа забажає. Знижка не поширювалася на напої і ми вирішили купити їх трохи пізніше після їжі. Так виявилося, що сума всієї їжі була приблизно така ж як і замовлений кави!

Кава – це стратегічний продукт для роздрібних мереж. Прибутковість від реалізації кави є другою після палива для будь-якої АЗС. Продавати просто хорошу каву, як і більшість АЗК, для нас недостатньо, – зазначив директор з роздрібних продажів WOG Сергій Кочергін. – Ми хочемо і будемо пропонувати своїм клієнтам кава найвищої якості. Висока якість також відноситься і до реалізованого палива.

Адже кава є одним з найбільш ефективних способів підвищення рентабельності автозаправних комплексів у всьому світі. Прибуток від продажу гарячих напоїв в окремих мережах досягає третини НЕ продажу пального. Настільки висока популярність кави і культура його вживання на АЗС європейських країн привела до появи ексклюзивних кавових блендів в окремих мережах.

350 Franke coffee machine на АЗК WOG

Компанія WOG закупила для своїх АЗС партію з 350 автоматичних кавових машин Franke FM800. Здавалося б, велика хитрість. І що? Всього лише те, що марку Franke фахівці вважають одним з основоположників жанру машин приготування кави та напоїв на його основі.

Швейцарська фірма займається виробництвом подібної техніки понад 100 років, її апарати сконструйовані так, щоб донести до споживача весь смак кави, не розгубивши в процесі приготування ні краплі того аромату, який зерна отримали на плантаціях Бразилії та Колумбії. Від інших виробників техніку Franke відрізняє ретельний підхід до питання збереження смаку і аромату на шляху від зерна до стаканчику споживача. Сам стаканчик – це предмет окремої розмови.

Наприклад, щоб уникнути найменшого небажаного змішування смаків, конструктори пішли на такий крок, як створення роздільних систем подачі компонентів – води, шоколаду, кави, молока, сиропу … Це ж логічно. Уявіть, що на заправці з одного шланга заправляли б 92-м, потім дизелем, а потім 95 Mustang. Толку б не було. Ось і з кавою ситуація та ж.

Особливості Franke coffee machine

Особливу увагу творці кави машини FM800 приділили формуванню пінки на поверхні напою, не дарма ж назву моделі FM розшифровується як Foam Master – дослівно з англійської майстер піни. Для приготування еспресо і інших кавових напоїв використовуються кавові боби EILLES Espresso VERSIO торгової марки J. J. Darboven.

Також у кава-машин franke coffee machine єдиний в своєму роді роздільний вузол видачі напоїв, у якого до того ж регулюється висота в залежності від розмірів вибраного клієнтом стаканчика. Це важливо з точки зору комфорту і безпеки в світі політики довіри WOG – адже кожен клієнт може готувати собі каву сам. Напій не розбризкуватиметься в сторони!

Зручно управляти машиною FM800 через тач-панель, як на звичному смартфоні або планшеті. Придбані для АЗК мережі WOG кави-машини дозволяють готувати від традиційних еспресо, капучіно, американо і латте до шоколадних коктейлів, кавових напоїв з сиропами і напоїв з льодом.

Для довідки: На АЗС WOG встановлені автоматичні кавоварки Franke FoamMaster FM800 вартістю 120 000 грн. Це флагман лінійки сучасних швейцарських кави машин Franke Coffee Systems, який виграв в цьому році престижну премію Red Dot Design Award 2014. Кава машина останнього покоління Franke FM800, вже виграла премію Kitchen Innovation Award at the NRA в Чикаго США і премію Intergastra Innovation Priz в Штутгарті Німеччина. Цей твір мистецтва від Franke встановлює нові стандарти в світі професійного задоволення від кави від franke coffee machine.

Franke FM800 – кавоварка класу преміум.

Кавомашина Franke FM800 – це принципово нове рішення обладнання Преміум сегмента. Оздоблення чорним глянсовим склом, величезний сенсорний дисплей, що втілив в собі новітні розробки надійності і зручності користування на інтуїтивно-зрозумілому рівні, надають кавомашині неповторний дизайн.