GIRA це німецький виробник якісних електричних розеток та вимикачів світла. Каталог GIRA містить 5000 найменувань. Це не тільки звична нам електрофурнітура. Асортимент від систем контролю доступу з відео домофонами до електронних пристроїв для інтелектуальної системи керування будівлею Розумний Дім.

GIRA ціна.

Тут недоречна фраза ідеальний компроміс між ціною та якістю. Gira не йде на компроміси. За найкращу німецьку якість потрібно платити, і немаленьку суму коштів. Інші німецькі виробники теж можуть запропонувати високу якість, але Gira плюс до якості пропонує високий статус.

“Точка” – це один виріб у зборі, який монтується в одну монтажну коробку. Наприклад механізм розетки + декоративна рамка. Або механізм вимикача + клавіша + рамка.

Ціна за точку розетки чи вимикача GIRA стартує від 6 Євро (розетка з рамкою Standard 55) та може досягати 4500 Євро (сенсорна панель Control 19 Client)

Декоративні серії GIRA.

Декоративні серії розробляє дизайнерське ательє GIRA. Дизайнери у тандемі з маркетологами створюють справжні шедеври, які мають високу оцінку спеціалістів. Адже кожна з серій розеток та вимикачів має багато премій та нагород у сфері промислового дизайну.

Купити GIRA.

Купити GIRA можливо у нашому інтернет магазині або завітати до офісу Шоу-Руму у центрі Києва. Кінцевому споживачеві доволі важко або і взагалі неможливо обрати розетки та вимикачі GIRA самостійно просто за списком, який написав електрик. Для цього потрібен кваліфікований спеціаліст.

Наші кваліфіковані спеціалісти мають вищу технічну спеціальну освіту від найкращих ВУЗів України. Та з успіхом пройшли навчання у Gira Academia на фабриці виробника у м. Радефомвальд Німеччина.

Потрібні спеціальні умови? Телефонуйте напряму директору!

Директор ПП “ДРІАДА” офіційного партнера GIRA в Україні Ігор Дручок

Пишіть, телефонуйте, а краще приходьте і ми завжди зможемо домовитися!

Проекти “ДРІАДА” з продукцією GIRA.

За 15 років плідної роботи компанія “ДРІАДА” з успіхом реалізувала більше 100 проектів. Це заміські резиденції відомих та знаменитих, пентхауси у центрі столиці, готелі, ресторани, банки, автосалони та інші об’єкти інфраструктури України.

Історія фабрики GIRA.

Брати Гіспен заснували фабрику GIRA наприкінці дев’ятнадцятого сторіччя, незадовго після відкриття Едісоном електричної системи. У 1883 році відбулася перша галузева електрична виставка у Парижі. де Едісон представив світу нову електричну систему. Вона містила електричну лампу розжарювання та патрон для неї, електричний кабель, розетку та тумблерний вимикач. Саме з керамічних та бакелітових тумблерних вимикачів почалася славетна історія німецької фабрики.

Сьогодні після більш ніж 100 років успіху фабрика GIRA не втратила своєї індивідуальності і залишається сімейним підприємством з віковими традиціями. Багато інших німецьких фабрик не витримали натиску міжнародної глобалізації та злилися з міжнародними гігантами. Але GIRA і досі є еталоном саме німецької якості і революційного передового дизайну.

Виробництво – фабрика знаходиться посеред невеличкого німецького містечка Радефомвальд. Пішохідна вулиця для мешканців проходить прямо через фабрику де немає звичного нам паркану та щільної охорони. Фабрика органічно вписується у інфраструктуру міста та не псує екологію.

Асортимент доволі широкий, це:

  • Розетки електричні, з заземленням, підсвіткою, кришкою, вологозахисні, різних міжнародних стандартів, для бритви.
  • Вимикачі світла, перехресні, прохідні, з підсвіткою, три полюсні, одноклавішні двох клавішні, з полем для напису з символами.
  • Інформаційні розетки для інтернет, телефону, ТВ, Wi-Fi, різні комунікаційні роз’єми.
  • Елементи керування інтелектуальною системою Розумний Будинок
  • Декоративні рамки від одного до п’яти постів в горизонтальному та вертикальному розташуванні на поверхні стіни. Корпуси для зовнішнього монтажу.
  • Системи контролю доступу, кодові замки, відео та аудіо домофони, пожежна сигналізація датчики наявності руху, диму, витіку води.