JUNG LS 1912 – тактичний і акустичний досвід.

LS 1912 розроблений таким чином, що кришка закінчується врівень з рамкою, тоді як перемикач є єдиним елементом, який виділяється як стилістична функція. Випускається в циліндричній, конічній або кубоподібній формі, перемикач гармонізує з матеріалом вимикача: Основний матеріал LS 1912 в хромі, аналогічно ванної арматури, хромована латунь. З досконалим виконанням, JUNG встановлює нові стандарти у виробництві цього преміального комутатора.

Перемикач для JUNG LS 1912 в хромі – це кубовид, тоді як для версій з класичної латуні, нержавіючої сталі, алюмінію і темного може бути обраний конічний або циліндричний перемикач. Кожен латунний перемикач унікальний: поверхня ручна полірована і оброблена спеціальним захисним лаком. Вимикачі з нержавіючої сталі підірвані, а моделі з алюмінію мають матове покриття.

LS 1912 – свіжий погляд на класичний перемикач.

Тумблер замінив поворотний перемикач наприкінці 1910-х років. Простий в експлуатації простий перемикач був легшим, але вперше він мав естетичний елемент на додаток до функції. JUNG поєднує пуристський дизайн та інноваційність з 1912 року. Тепер з LS 1912 фірма бере на себе цю традицію і надає йому сучасну інтерпретацію: для LS 1912 перемикач, кришка та перемикач були розроблені модульно, так що гвинти не видно, коли він встановлений. Як такий, вимикач може бути об’єднаний з всім одним-до п’яти-банди рами у LS серії (LS 990, LS Design, LS Plus та LS Zero) та підходить у всіх стандарті flush-зійшов на одиниці.