Класичні вимикачі JUNG LS 990 в дизайні Les Couleurs® Le Corbusier

Уявіть собі можливість при облаштуванні інтер’єру обирати колір меблів, стін та фурнітури з 63 варіантів. та бути впевненим, що відтінок буде співпадати на 100%? Відтепер така унікальна можливість існує завдяки палітри Les Couleurs®.

В знак поваги перед творчістю Le Corbusier і натхненна його колекціями кольорів компанія JUNG ексклюзивно по всьому світу пропонує нову інтерпретацію свого класичного вимикача LS 990 в 63 кольорах палітри Les Couleurs® Le Corbusier.

Ле Корбюзьє (Le Corbusier) – французький архітектор швейцарського походження, піонер архітектурного модернізму і функціоналізму, представник архітектури інтернаціонального стилю, художник і дизайнер.

Вимикачі LS 990 мають велику клавішу та тонку декоративну рамку. Вже понад 45 років цей дизайн є незмінним і досі сучасним. Вимикач JUNG LS990 є іконою стилю мінімалізм і представлений як скульптура дизайну в Штутгартському музеї сучасного мистецтва.

Надавати приміщенням необхідну атмосферу, використовуючи поєднання різних відтінків кольору, – справжнє мистецтво. Гармонійно узгоджені один з одним подібно протагоніста одного оркестру кольору «архітектурної поліхромії».

До наших днів творчість Le Corbusier має великий вплив на архітектуру і дизайн. Le Corbusier стверджував, що кольорове оформлення будівель і дизайнерських рішень не менш важливо, ніж планування або форма.

Як ексклюзив, JUNG представляє класичну серію вимикачів LS 990, виконану в 63 оригінальних Les Couleurs® Le Corbusier кольорах. Всі вимикачі розфарбовуються вручну. Завдяки такому методу поверхню виробів набуває глибокий матовий колір.