Jung Smart Control 7

Панель управління для всіх доступних функцій розумного будинку KNX і домофонної системи контролю доступу Siedle, радіошіни ENet.

Використовуйте повний спектр сучасних будівельних технологій за допомогою однієї смарт панелі – новий Smart Control 7 дюймів, яка дозволяє за допомогою спеціального додатку, в якості операційної панелі вона бере на себе контроль різними системами, які Ваш будинок по справжньому Розумним.

JUNG Launcher як багатофункціонального призначеного для користувача інтерфейсу чітко відображає всі наявні програми і додатково пропонує можливість називати їх безпосередньо з киснем відповідного значка. Завдяки відкритій операційній системі, Smart Control 7 дюймів також дозволяє додавати додаткові додатки в будь-який час.

Добре продумані конструкторами фабрики JUNG Смарт Control 7 “може бути встановлений горизонтально або вертикально в міру необхідності, як саме додаток і доступність простору. Панель для настінного монтажу не менш приваблива ніж вбудована в стіну. З елегантним дизайном обрамлення з алюмінію або чорного кольору, вона добре виглядає в будь-якому інтер’єрі.

Особливо плоска конструкція Smart Control 7 дюймів підкреслює загальне сучасне враження від високотехнологічного пристрою для розумного будинку. Декоративна рамка виступає всього на 3 мм від поверхні стіни, що надає досить великим гаджету неймовірну легкість.