Kara Desiree

Kara Desiree крісло з пуфом для ідеального відпочинку.

Marc Sadler на замовлення Gruppo Euromobil розробив крісло з пуфом Desiree Kara ля ідеального відпочинку. Опис від Марка Садлера: “Захисна оболонка, яка охоплює м’яку подушку, в яку ви можете відпустити себе в повній релаксації. Саме таким чином Марк Садлер визначає своє нове крісло Кара, яке доповнює пуф. Кара є ідеальним поєднанням трьох фундаментальних цінностей філософії Desiree: максимальний комфорт, висока якість матеріалів і ретельна турбота над майстерністю».

Оздоблення крісла Kara було розширено, щоб запропонувати нові, структуровані, теплі та заспокійливі матеріали, такі як шкіра Creta, оброблений термічно каштан і полірований метал. М’які, шкіряні подушки, укладені в захисну дерев’яну оболонку для теплої і природної привабливості.

Матеріали Структура в мульти кольоровому ясені, у білому або чорному кольорі або в дереві волоського горіха. Подушка: Поліуретан з холодно. піною, покритий шкірою. База: поворотний 120 ° пуф в металі, нікельований сатин для основи з горіха або в білому, жовтому, червоному або чорному фарбованому металі для кольорової шкіри.

Gruppo Euromobil: характерний фірмовий стиль з більш ніж 45-річним технологічним ноу-хау та культурою ремісників. Це підприємство працює за високими стандартами якості, є екологічно чистим і з його Total Home Design надає меблі для всіх кімнат в будинку. Вона приймає вибіркові стандарти виробництва і має потужний експортний потенціал через більш ніж 800 точок продажу по всьому світу.