Універсальний LED регулятор світла.

LED Universal Tastdimmer (Універсальний LED регулятор світла) – один для всіх типів ламп. Регулювання рівня освітлення з універсальнім клавішнім димером. Інновації та енергозбереження з новим димером. JUNG представляет нове решение для усіх існуючіх ламп – LED-універсальний клавішній регулятор світла.

Цей компактний Пристрій для підштукатурного монтажу Ідеально Підходить для безпечного регулювання рівня яскравості та ввімкнення / вімкнення розжарювальних, HV-галогенних ламп, Tronic-трансформаторів з галогенних ламп, індуктівніх трансформаторів з галогенних або LED-лампами, а також компактних люмінесцентніх та HV LED-ламп. LED Світлорегулятор всегда Підходить до принципу регулювання рівня яскравості.

LED-універсальний клавішній димер працює за принципом відсічення фази по передньому чи задньому фронту. Налаштування на принцип роботи димера, Який Підходить корістувачеві, відбувається автоматично або безпосередно на пристрої за допомогою клавіші налаштування режиму. Кольоровий LED відображає Вибраний режим роботи. Установка мінімального значення яскравості теж здійснюється клавішею налаштування. Процедуру встановлення Швидко і зручне здійсніти за допомогою подібної технології.

При відсутності на місці установки нульового проводу (2-жильного), димер можна Установити и без него, одночасно збільшуючі мінімальне НАВАНТАЖЕННЯ. До того ж, можна вібрато відповідні накладки з серій вімікачів JUNG. Налаштування відповідного режиму роботи R, L, C та HV LED здійснюється автоматично в універсальному режимі. Якщо не можна розпізнати HV LED-лампу автоматично або результат затемнення незадовільній, принцип регулювання освітлення можна налаштувати безпосередньо на самому пристрої за допомогою кнопки налаштування. Кольоровий LED відображає Вибраний режим роботи.