Розетки і вимикачі Legrand Celiane.

Розетки і вимикачі Legrand Celiane. Купити розетки і вимикачі Легранд Celiane, виготовлені фабрикою Legrand в місті Лемож Франція.

Серія розеток і вимикачів Legrand Celiane виготовлена ​​в, так званому, південно-європейському стилі (Франція, Іспанія, Італія, Португалія) з рамковою системою до чотирьох або п’яти постів. При розробці дизайну серії Celiane, фабрики Legrand у Франції необхідно було знайти таке рішення, яке було б естетичним і функціональним, красивим і корисним.

Крім того, закоханість у свою справу допомогла Французьким дизайнерам сформулювати ідею – висловити чутливий аспект до розробки, щоб на результат роботи було приємно дивитися, щоб до нього було приємно доторкнутися. Тут використовується альянс двох класичних фігур – кола і прямокутника з додаванням до нього емоційної нотки – чутливої ​​текстури, особливі матеріали, кольорові відтінки. Оточуючи себе красивими і якісними матеріалами, ви занурюєтеся в атмосферу витончених задоволень.

Крім класичного вимикача, Legrand пропонує в серії Celiane ще дев’ять! функцій вимикачів: безшумний вимикач, безконтактний вимикач, сенсорний вимикач, вимикач з важелем, кнопковий вимикач, светорегулятор або диммер, вимикач зі шнурком, сценарний вимикач. Продукція представлена ​​не тільки пластиковими панелями, але такими матеріалами як – фарфор, дерево, смальта і навіть натуральна шкіра. Ви можете вибрати свій жест і керувати освітленням на ваше власний розсуд – натиснути, доторкнутися, провести рукою, не торкатися.

“Закоханість у свою справу допомогла нам сформулювати витала в повітрі ідею – привнести чуттєвий аспект в нашу нову розробку, щоб на результат нашої роботи було приємно дивитися, щоб до нього було приємно торкатися … Ми використовували альянс двох класичних фігур – кола і прямокутника – і додали емоційні ноти – чуттєву текстуру, особливі матеріали, колірні відтінки … “- коментують фахівці Legrand.

Програма Celiane змусить Вас забути звичну функціональність вимикачів і розеток. Серія підкорює різноманіттям сучасних функціональних новинок і їх розумної реалізацією. Наприклад, велике значення надається візуалізації управління: пульт керування сценаріями освітлення наочно відображає стан всіх освітлювальних приладів в будинку. А індикаторна підсвічування клавіш дозволяє швидко зорієнтуватися, який із сценаріїв задіяний в даний момент. Нова домофонная система Legrand Celiane, обрамлена витонченої скляної рамкою, має великий набір функцій про оригінальний свіжий дизайн.

Можна з упевненістю сказати, що рішення Celiane дають можливість не просто управляти всією електроустановкою і мультимедійними пристроями в усьому будинку, а управляти із задоволенням! Крім того, цією серією компанія Legrand демонструє своє ставлення до облаштування сучасного будинку: більше чуттєвості!

Дійсно, вироби серії Celiane вигідно виділяються з обширного ряду іншої продукції. Якщо можна так сказати, є в них якась природність, яка відразу ж визначає вибір на їхню користь. Причому їх природність зовсім не суперечить з ексклюзивністю і навіть деякою химерністю матеріалів: благородної патини або блиску металу, витонченості порцеляни або мерцфанія скла. У Київському офісі компанії “DRIADA” Ви можете наочно познайомитись з серією розеток і вимикачів Legrand Celiane, підібрати потрібну комплектацію і придбати електрофурнітуру за прийнятною ціною.