Вимикачі Legrand Celiane Exclusive

Деяких особливо вимогливих поціновувачів прекрасного не задовольняє стандартний вибір дизайну, матеріалів і квітів. Тепер Ви можете замовити в компанії Легранд серію розеток і вимикачів Celiane Exclusive з будь-якого матеріалу – будь то арт бетон або натуральне золото. До того ж на фабриці Легранд завдадуть будь-яку гравіювання, наприклад Ваш власний герб. Потрібно враховувати, що такий ексклюзивний замовлення буде виконуватися досить довго і у Вас має бути в запасі від чотирьох місяців до півроку.

Інтер’єр преміум-класу – завжди творча удача для дизайнера і архітектора. Можливість показати справжній рівень майстерності та тонкий смак. Втілити свіжі креативні ідеї. Знайти унікальні рішення, підкресливши високий статус і вишуканість декорируемого простору. Як відгук на ваше прагнення до досконалості, Legrand створив ексклюзивну колекцію Celiane Exclusive. 12 оригінальних рамок – це витончені аксесуари для розкішних інтер’єрів. Ексклюзивні рамки Celiane надихнуть вас до пошуку оригінальних архітектурних рішень і нестандартних оформлювальних ідей …

Дизайн в останні тенденції архітектурної моди, унікальні матеріали: Мирт, Бамбук, Золото, Дзеркало, Фарфор Біла феєрія, Фарфор Золота феєрія, Вапняк, Арт-бетон, Ардезія, Теракота, Текстиль Орнамент, Текстиль Шовковий перли.

Дизайн в останні тенденції архітектурної моди, унікальні матеріали:

 • Мирт – ефірні масла якого мають цілющі властивості. Кажуть, що запах мирта допомагає відновити гармонію з навколишнім світом;
 • Бамбук – символ шляхетності, стійкості духу і гнучкості. Чіткість ліній деревного волокна бамбука, шовковиста поверхня, стриманий колір – всі деталі декору бездоганні.
 • Золото – це дизайнерське рішення розроблено виключно в традиціях російського палацового стилю для декорування як солідних офісів, так і приватних квартир.
 • Дзеркало – буде ідеальним партнером для реалізації найбільш екстравагантних задумів і нестандартних оформлювальних ідей, беззастережно підкориться будь-яким вашим бажанням;
 • Фарфор Біла феєрія – білосніжна рамка з витонченим малюнком, яка тонко підіграє будь-якого стилю, вражаючи навіть досвідчених глядачів.
 • Парцеляна Золота феєрія – це сплеск емоцій в блиску 24-каратного золота і білого фарфору Bernardaud. Цікавий орнамент з рослинними мотивами як хвилююча арабеска, як відлуння природного чуттєвості ідеально впишеться в Ваш інтер’єр.
 • Вапняк – це нескінченне джерело натхнення для творчих відкриттів. Продемонструйте всім Ваш бездоганний смак до простоти без надмірностей;
 • Арт-бетон – окаемка з архітектурного бетону, покритого воском, – ідеальне рішення для реалізація ідей архітектора-новатора.
 • Ардезія – це ваш вибір для проектів, що тяжіють до монументальної суворості і логічної ясності.
 • Теракота – ніжність і тепло глини, навколишнє строгі форми сучасного механізму, це зразок
 • єдності протилежностей, результатом якого є оригінальні декораторські рішення;
 • Текстиль Орнамент – делікатно впише всі сучасні функції серії Céliane в романтичний дизайн вашого будинку, при цьому підкреслить всі грані чуттєвості інтер’єру.
 • Текстиль Шовковий перли – ідеальне доповнення в оформленні еклектичного інтер’єру. Шовкова мерехтлива фактура і глибокий сірий колір повністю відображають ідею аристократизму й вишуканості.